Books: Other Number of items: 398
1501724
15857
287
Books: Other
Other collectibles
dr. Boross István: Karinthy Frigyes. Tanulmány. Mezőtúr, 1929, Török Könyvkiadóhivatal. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban.
3 000 HUF
1501910
15858
287
Books: Other
Other collectibles
Jelenczki István: Életünk ikercsillaga a Halál. Budapest, 2003, Kairosz Kiadó. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
1 800 HUF
1501885
15859
287
Books: Other
Other collectibles
Tar Sándor: Szürke galamb. Bp., 2005, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
3 000 HUF
1504296
15860
287
Books: Other
Other collectibles
Illyés Gyula: Válogatott versek. Bp., 1943, Révai. Kiadói bársony-kötés, kissé kopottas borítóval.
1 000 HUF
1504293
15861
287
Books: Other
Other collectibles
Magyar orvosnők tanácsai nők számára. A Magyar Asszonyok 6. Könyve. Szerk.: Madarász Erzsébet-Gőczyné Havaiár Margit-Hollné Bernovits Mária. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon kötés.
1 000 HUF
1504294
15862
287
Books: Other
Other collectibles
A Magyar Úriasszony Otthona. Szerk.: Szegedy- Maszák Aladárné, Stumpf Károlyné. (Budapest), 1934, A Magyar Asszonyok 4. Könyve, A Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége kiadása. Kiadói egészvászon kötésben.
1 000 HUF
1505768
15863
287
Books: Other
Other collectibles
Kányádi Sándor: Vannak vidékek. Válogatott versek. Kolozsvár, 1992, Dacia. Kányádi kétszeres dedikációjával! Papírkötésben, jó állapotban.
2 600 HUF
1506475
15864
287
Books: Other
Other collectibles
David C. Korten: Tőkés társaságok világuralma. Bp., 1996, Magyar Kapu Alapítvány EKF Hálózat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1 200 HUF
1506465
15865
287
Books: Other
Other collectibles
Tormay Cécile füveskönyve. Válogatta és szerkesztette Fazekas Sándor és Hajdú Beáta. Szeged, 2010, Lazi. Kiadói karonált papírkötés. Jó állapotban.
1 200 HUF
1508617
15866
287
Books: Other
Other collectibles
Magyar Zoltán: Népmondák a Kis-Küküllő mentén. Marosvásárhely, 2005, Mentor. Papírkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1508718
15867
287
Books: Other
Other collectibles
Megyer József: Spanyolországi napló. Madrid, 1965, Ernesto Gimenez. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé foltos illusztrált papírborító. Jó állapotban.
3 000 HUF
1508557
15868
287
Books: Other
Other collectibles
Simor-kódex. XVI. század eleje / Krisztina-legenda. XVI. század eleje. Bev., jegyz.: Vekerdy Lilla. Bp., 1988, Magyar Nyelvtudományi Társaság (Régi magyar kódexek 6-7.). 176. számú sorszámozott példány, készült 200 példányban. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035