Books: Other

Number of items: 398

Hajnóczy Péter: A fűtő. M. A halál kilovagolt Perzsiából. Jézus mennyasszonya. Hátrahagyott írások. Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15797.

1 600 HUF
Spiró György: História. Bp., 1977, Szépirodalmi. A szerző dedikációjával. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15798.

2 000 HUF
Zathureczky Gyula: Erdély, amióta másképp hívják. Bp., 1939, Magyar Élet. Kopott vászonkötésben.
15799.

2 400 HUF
Hajnóczy Péter: A fűtő. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. A szerző dedikációjával! Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15800.

2 800 HUF
7,57
8,24
31
Karinthy Frigyes: Grimasz. Szatírák és humoreszkek. Modern Könyvtár. Bp., é.n. [1914], Athenaeum Irod. és Nyomd. Rt., 128 p. Átkötött félvászon kötés, a tartalmojegyzéknél ceruzás bejegyzésekkel, márványozott lapélekkel. Első kiadás.
15801.

2 600 HUF
7,03
7,65
15802.

2 000 HUF
15803.

1 800 HUF
15804.

1 800 HUF
Johannes Amos Comenius: Orbis Pictus. A világ le-festve. Die Welt in Bildern. Bibliotheca Comeniana I. Sárospatak, 1986, Magyar Comenius Társaság-Sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola- Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, magyar, latin és német nyelven. Készült 2000 példányban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
15805.

Johannes Amos Comenius: Orbis Pictus. A' világ le-festve. Die Welt in Bildern. Bibliotheca Comeniana I. Sárospatak, 1986, Magyar Comenius Társaság-Sárospataki Comenius Tanítóképző Főiskola- Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, magyar, latin és német nyelven. Készült 2000 példányban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.

1 800 HUF
15806.

2 000 HUF
Volly István: Népi játékok. Betlehemes, Bölcsöske, Háromkirály. Budapest, 1945, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír kötésben, viseltes, sérült borítóval.
15807.

3 000 HUF
Johann Aranys ausgewählte gedichte. Fordította Adolf Handmann. Kassa, 1908, Koczányi Béla. Kiadói kopottas egészvászon kötés. Arany János válogatott versei, német nyelvű, kassai kiadás. / Linen-binding, with a worn cover, but the other things are okay, in German language.
15808.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF