Books: Other

Number of items: 398

Rozmaringkoszorú. Szlovákiai magyar tájak népköltészete. Összeáll.: Kósa László. Pozsony, 1979, Madách. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15977.

1 000 HUF
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. Bp., 1985, Könyvértékesítő Vállalat (Tudománytár). Az 1902-1904. évi kiadás (Bp., Franklin) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.
15978.

6 000 HUF
Komedye Alexanra Hrabiedo Fredry Ciotunia. Komedya we trzech aktach wierszem. Warszawa 1871. Nakladem Gebethnera i Wolffa. Leszakadt borítójú egészvászon kötésben / Polish book.- In damaged full linen binding + Honoré de Balzac: César Birotteau. Bp., 1918. Athenaeum.
15979.

1 000 HUF
Zágoni Mikes Kelemen Törökországi Levelei. A Magy. Kir. Kormány támogatásával, II. Rákóczi Ferencz hamvainak hazaszállítása alkalmából készült emlékkiadás. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 233 p. + 39 t. (ebből 36 színes, a táblák előtt feliratos hártyapapírral) és 3 kézirat-hasonmás. Bevezető tanulmányokat írták: Négyesy László-Thaly Kálmán-Beöthy Zsolt-Szily Kálmán-Erődi Béla. A leveleket az eredeti kézirat alapján kiadja: Miklós Ferencz. A díszítéseket rajzolta Edvi Illés Aladár. Kiadói bordázott gerincű aranyozott egészbőr kötésben, az első kötéstáblán aranyozott, dombornyomású címerrel, felül aranyozott lapélekkel, és dombornyomású díszítésekkel, képekkel gazdagon illusztrált. A borítója kopottas, a gerince sérült, az egyik lap széle szakadozott, a könyvből pár lap kijár. (42-47, 154-159 p.)
15980.

10 000 HUF
27,03
29,41
Petőfi Sándor munkái I-IV. kötet. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta Badics Ferenc. I: Kisebb költemények 1. II. Kisebb költemények 2. III. Elbeszélő költemények. IV. Vegyes művek. Bp., é.n. [1906], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozoztt félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, foltos lapszélekkel, néhol kissé foltos lapokkal, de egyébként jó állapotban.
15981.

2 200 HUF
5,95
6,47
15982.

2 000 HUF
15983.

800 HUF
15984.

800 HUF
15985.

800 HUF
15986.

800 HUF
15987.

800 HUF
15988.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF