Diplomáciai szótár. Főszerk.: Gromiko, A. A. et al. 1-3. köt. Moszkva, 1960-1964, Politizdat. Orosz nyelven, teljes! Vászonkötésben, jó állapotban. /
Diplomatic dictionary. Chief ed.: Gromiko, A. A. et al. Vols 1-3. Moscow, 1960-1964, Politizdat. In Russian, complete! Cloth binding, in good condition.
Keszler Borbála: Írásjeltan. Az íráshasználat szabályai, problémái és története. Budapest, 2005, Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, illusztrációkkal.
Paul Virilio két könyve:
Háború és televízió. Fordította Dr. Ádám Anikó. Bp., 2003, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Információs bomba. Fordította Ádám Anikó. Bp., 2002, Magus Design Studió. Kiadói papírkötésben, ceruzás bejegyzésekkel.
Clementis Ervin A Vezutvtól a Dunapartig, Rege Könyvkiadó, Budapest, 190 oldal, kemény papírkötés,15x21 cm. Állapota: a gerince sérült, hiányzik, de a könyv egyben van.
Margitai József: Rövid zsebszótár. Segédkönyv a horvát és magyar nyelv megtanulására. I. magyar-horvát rész. Nagykanizsa, 1887, Fischel Fülöp, 144 p. Kiadói picit sérült aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1935. "A" sorozat: január-december; "B" sorozat: január-december. Bp., é. n., Pátria. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban. /
With interesting writings, in half linen binding, in good condition.