https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other Number of items: 398
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1338299
15893
287
0
2200
Books: Other
Other collectibles
Pintér Jenő Magyar irodalomtörténete. Képes kiadás. I. kötet, A magyar irodalom a XX. századig. Bp., 1928, Franklin-Társulat. 389 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a gerincén sérüléssel. Nem kollacionált.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1393259
15894
287
0
12000
Books: Other
Other collectibles
Élő Könyvek: Külföldi Klasszikusok I-XL. Komplett sorozat 40 kötetben. Budapest, é.n., Kisfaludy-Társaság - Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Változó, de alapvetően jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
1393062
15895
287
0
1800
Books: Other
Other collectibles
Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 10 kötet (Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Csathó Kálmán, Lampérth Géza, Farkas Pál, Surányi Miklós, Lázár István, Pekár Gyula, Heczeg Ferenc.) Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Néhol kopottas, egy kötet gerince sérült.
Starting price:
1 800 HUF
1296740
15896
287
0
1200
Books: Other
Other collectibles
Párniczky Mihály: Koraőszi levélhullás. Budapest, 1942. Attila ny. 50 számozott példányban készült füzet. Ez egy számozatlan példány. 14p.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1505251
15897
287
0
800
Books: Other
Other collectibles
Dr. Fodor Nándor: A dakotai kísértetirtó és egyéb riporter-kalandok Amerikában. Tolnai regénytára. Bp., [1927], Tolnai.
The item is not available
1358335
15898
287
0
2000
Books: Other
Other collectibles
Bertrand Russell: A filozófia alapproblémái. Fordította, előszóval és jegyzettekkel ellátta: Fogarasi Béla. Természet és Társadalom 4. Budapest, 1919, Új Magyarország Részvénytársaság. Átkötött egészvászon, 132 p.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1509078
15899
287
0
1000
Books: Other
Other collectibles
Csoóri Sándor: Nappali hold. Bp., 1991. Püski. Kiadói papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1502516
15900
287
0
1000
Books: Other
Other collectibles
Elavult könyvek jegyzéke I. Bp., 1952, Népmüvelési Minisztérium. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
1291507
15901
287
0
3200
Books: Other
Other collectibles
Irodalmi lexikon. Szerkeszti Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor k. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
1505213
15902
287
0
1200
Books: Other
Other collectibles
Régi, vegyes könyvtétel, kb. 40 darab, egy teli banános karton doboz, főleg szépirodalom, magyar és német nyelven, különféle, többségében viseltes állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1502114
15903
287
0
1800
Books: Other
Other collectibles
Beck Zoltán: Vitális Imrének véres a fokosa. Népballadák Békés megyéből. Fekete könyvek kulturtörténeti sorozat 11. Békéscsaba, 1988, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Készült 2000 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1505246
15904
287
0
22000
Books: Other
Other collectibles
Britannica Hungarica Nagylexikon 1-25. Bp., 2012-2014, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, (egy kívételével) kiadói zsugorfóliában. Kíváló állapotban.
Starting price:
22 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment