Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Eredeti kiadói papírkötésben.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVIII. kötet. III. Rikhárd király. Pest, 1867, Kisfaludy T. Eredeti kiadói papírkötésben.
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XIX. kötet. Venus és Adonis. Bp, 1878, Kisfaludy T. Eredeti kiadói papírkötésben.
Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. IV. kötet. Pesten, 1852, Heckenast. 672 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
Dennis Wheatley: Gyilkosság Miami előtt. A floridai rendőrség 412 számu percsomója. Tervezte: M. G. Links. Fordította: Földes Jolán. Egy fiktív bűnügy fiktív dokumentumaival. Bp., 1937, Palladis. 32 melléklettel. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium rádióelőadásainak sorozata 1939. A-B sorozat. Bp., é. n., Pátria. A két kötet egybekötve. Számos érdekes írással. Félvászon kötésben, jó állapotban.
Feldmarschall Conrad: Aus meiner Dienstzeit 1906-1918. Zweiter Band: 1910-1912. Die Zeit des lybischen Krieges und des Balkankrieges bis Ende 1912. Wien/Berlin/Leipzig/München, 1922, Rikola Verlag. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
A Pallas nagy lexikona. Dammara- elektromos gép. Az összes ismeretek enciklopédiája tizenhat kötetben. I. kötet A szövegben 227 ábra; külön mellékletül 69 kép, ezek közt 7 színnyomat, 20 térkép és 4 városi tervrajz.Budapesten, 1893, Pallas. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben. Gerinc picit sérült, egyébként korának megfelelő állapotban.