https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other

Number of items: 398

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Világirodalmi lexikon I-XIX. kötet. Bp., 1984, Akadémiai Kiadói. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
16085.

Világirodalmi lexikon I-XIX. kötet. Bp., 1984, Akadémiai Kiadói. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, kissé kopottas borítókkal, néhol kissé laza fűzéssel, a 2 és 3. kötet borítója sérült, a 12. kötet védő-, és előzéklapja kijár. A 24 kötetes lexikon 12 kötetbe kötve.
16086.

Új idők lexikona 1.-12. kötet. Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott félvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval, kissé kopottas borítókkal, néhol kissé laza fűzéssel, a 2 és 3. kötet borítója sérült, a 12. kötet védő-, és előzéklapja kijár. A 24 kötetes lexikon 12 kötetbe kötve.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.
16087.

Új lexikon I-VI. kötet. Szerk.: Dormándi László, Juhász Vilmos. A tudás és a gyakorlati élet egyetemes enciklopédiája 6 kötetben. Teljes! Budapest, 1936, Dante-Pantheon Kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopottas gerinccel, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,43
EUR
,
13,53
USD
Number of bids:
0
Országh László: Angol-magyar nagyszótár I-II, magyar-angol nagyszótár I-II. Bp, 1988-1990, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
16088.

Országh László: Angol-magyar nagyszótár I-II, magyar-angol nagyszótár I-II. Bp, 1988-1990, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
A magyar irodalom története 1945-1975 I-IV, hat kötetben. Szerk.: Béládi Miklós, Rónay László, Bp., 1982-1990, Akadémiai Kiadó. Az első kötet második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
16089.

A magyar irodalom története 1945-1975 I-IV, hat kötetben. Szerk.: Béládi Miklós, Rónay László, Bp., 1982-1990, Akadémiai Kiadó. Az első kötet második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Kissé kopott, díszes vászonkötésben.
16090.

Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Kissé kopott, díszes vászonkötésben.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
1
A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. Kissé megviselt állapotban.
16091.

A Franklin kézi lexikona I-III. Teljes. Bp., 1912. Franklin Társulat. Szecessziós félbőr kötésben. Kissé megviselt állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Vegyes könyvtétel, Vademecum sorozat, 6 db:  Greguss Ferenc: Technikai Vademecum. Bp., 1996, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tótfalusi István: Történelmi Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tótfalusi István: Vallási Vademecum. Bp., 1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Vadas József: Művészeti Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Nyelvi Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Levdvai L. Ferenc: Filozófiai Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
16092.

Vegyes könyvtétel, Vademecum sorozat, 6 db: Greguss Ferenc: Technikai Vademecum. Bp., 1996, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Történelmi Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Vallási Vademecum. Bp., 1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Vadas József: Művészeti Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Nyelvi Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Levdvai L. Ferenc: Filozófiai Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Vegyes nyelvészeti témájú könyvek, 2 db:  Dr. Balázs Béláné, Dr. Kelen Zsuzsa: Négynylevű közgazdasági szótár. Bp., 1974, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, magyar, angol és német nyelven. Jó állapotban. Póra Ferenc: A magyar rokon értelmű szók és szólások kézikönyve. Tartalmaz harmincezer szinonim szót és szólást nyolcszáz logikai csoportban. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
16093.

Vegyes nyelvészeti témájú könyvek, 2 db: Dr. Balázs Béláné, Dr. Kelen Zsuzsa: Négynylevű közgazdasági szótár. Bp., 1974, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, magyar, angol és német nyelven. Jó állapotban. Póra Ferenc: A magyar rokon értelmű szók és szólások kézikönyve. Tartalmaz harmincezer szinonim szót és szólást nyolcszáz logikai csoportban. Bp., 1991, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Petőfi Szótár I-IV. Petőfi Sándor életművének szókészlete. Szerk.: J. Soltész Katalin, Szabó Dénes, Wacha Imre, Gáldi László. Budapest, 1973-1978-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, kicsit szakadozott papírborító szélekkel, de egyébként jó állapotban.
16094.

Petőfi Szótár I-IV. Petőfi Sándor életművének szókészlete. Szerk.: J. Soltész Katalin, Szabó Dénes, Wacha Imre, Gáldi László. Budapest, 1973-1978-1987, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, kicsit szakadozott papírborító szélekkel, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0
Dr. Balassa József: A magyar nyelv szótára 1-2. Budapest, 1940, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel.
16095.

Dr. Balassa József: A magyar nyelv szótára 1-2. Budapest, 1940, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
A könyvtáros hatnyelvű szótára. Szerk: Anthony Tompson, Pipics Zoltán. Budapest, 1972, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, angol, francia, német, spanyol, orosz, magyar nyelven, volt könyvtári példány. Jó állapotban.
16096.

A könyvtáros hatnyelvű szótára. Szerk: Anthony Tompson, Pipics Zoltán. Budapest, 1972, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, angol, francia, német, spanyol, orosz, magyar nyelven, volt könyvtári példány. Jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment