https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other

Number of items: 398

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.
16121.

Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Bp., 1943, Biró. 1 t. 188 p. Divéky József fametszetű illusztrációival. 1000 számozottból a 622. sz. példány. Kiadói nedvességtől hullámos papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben
16122.

Surányi Miklós: Noé bárkája. Regény. Bp., 1926, Singer és Wolfner. VI+269 p. Aranyozott, kissé kopottas-sérült kiadói félbőr sorozatkötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel
16123.

Országos Építésügyi Szabályzat. IV. kötet. Építési előírások. Bp., 1961, É.M. Építésügyi Dokumentációs Iroda. Kiadói félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecséttel

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!
16124.

Mikszáth Kálmán Művei I-XX. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(A borítón Franklin-Társulat). Nem teljes! Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés. Változó állapotban!

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
1886-dik évi országos törvénytár Bp., 1886 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben
16125.

1886-dik évi országos törvénytár Bp., 1886 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.
16126.

Mérnöki kézikönyv II.; IV. kötet. Bp., 1961. Szabad Nép.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
16127.

Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
16128.

Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.
16129.

Mikszáth Kálmán: Club és folyosó. Ötödik kiadás. Bp., 1904, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Részvénytársaság. Kiadói festett egészvászon kötés, színezett lapszélek, gerincnél kissé szakadt, belül szétvált, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.
16130.

Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belső borítólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú
16131.

Vörösmarty Mihály összes munkái. Rendezte és jegyzetekkel kisérte Gyulai Pál. Teljes kiadás. 2-8. kötetek. Bp., 1884-1885 Méhner. Aranyozott gerincű, sérült félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel. A kötések megviselt állapotban, de belül jó állapotú

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.
16132.

Boruth Elemér: Költemények. Bp., 1887, Aigner Lajos. 235 p. Korabeli aranyozott, a gerincén sérült félvászonkötésben. Ritka kiadvány.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment