3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Orbán Balázs: Székelyföld leÃrása. Reprint kiadás, Csatári Dániel: Orbán Balázs és a "Székelyföld leÃrása..." cÃmű kÃsérÅ‘tanulmányával. Budapest, 1982, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal, kopottas dÃszdobozban, de egyébként jó állapotban.