Dr. A. Otto: Die Hohe Tatra nebst den wichtigsten Touren in der Niederen Tatra, den Zentral- und Westkaprathen. Griebens Reisehürer 47. Berlin, 1914, Albert Goldschmidt. Kiadói kissé kopottas egészvászon, térképmelléklettekkel, német nyelven./
Linen-binding, a little bit worn and spotty, with maps, in german language.
Hanns Barth: Tirol und Voralberg. Praktischer Reiseführer. Griebens Reisehürer 67. Berlin, 1913-1914, Albert Goldschmidt. Kiadói kissé kopottas egészvászon, térképmelléklettekkel, német nyelven./
The Danube. A Duna. Budapest, én., Magyar Királyi Folyam-és Tengerhajózási Rt, 146 p.+ 2 térképmelléklettel. Kiadói papírkötés. Angol nyelven. / Paperbinding, in english language. Megviselt állapotban.
Baróti Judit: Belváros. Die Innenstadt. Inner Town. Budapesti Photographiák. Budapest, 1993, Századvég. Kiadói kemény papírkötés, fekete-fehér fotókkal, magyar, angol és német nyelven. Jó állapotban.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés,kissé kopottas borítóval, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in german language. Sixth edition. The cover is little bit wearing.
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. /
Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.
Illustrierter führer von Abbazia, Fiume, Lussinpiccolo. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerl's Reisebücher-Verlag. 8. kiadás. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel, és három kihajtható térképpel, német nyelven./
Paperbinding, in german language, a little bit raunchy.
Illustrierter führer durch Venedig. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. , Woerl's Reisebücher-Verlag. 13. kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel, és egy kihajtható térképpel, német nyelven./
Paperbinding, in german language.