Books: Minibooks

Number of items: 67

Borsodi Vőfélyversek - és rigmusok. Borsodi Tájak. Szerk.: Szegeczky László, Imreh József. Illusztrálta Faragó Zoltán. A borítót tervezte és készítette Lajos Csaba és Schneidler Alice. Miskolc, 1977, Miniatűrkönyv-gyűjtők, Ifjúsági Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált fatáblákkal. Megjelent 300 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (300/267) példány, kék számozással. A könyv eredetiségét, 	 Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja.
14465.

5 000 HUF
Honfoglalás. Bp., HM Központi Nyomdájában. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban, mellékletben a Feszty-körképpel.
14466.

3 000 HUF
Dallos Jenő: Léniak. Gyoma, 1984. Kner nyomda. 400 példányos minikönyv
14467.

3 000 HUF
14468.

3 000 HUF
Dr. Kovács Dániel: Schola Patakina. A sárospataki kollégium századaiból 1531-1981. Miskolc, 1981, Minitatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal. Számozott (500/50) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
14469.

2 000 HUF
Korán, minikönyv, kissé kopott papírkötésben, jó állapotban.
14470.

2 000 HUF
14471.

3 000 HUF
Gróf Széchényi István: Lovakrul. Bábolna, 1973, Mezőgazdasági Kombinát. Kiadói kissé kopottas műbőr kötés. Megjelent 250 példányban, számozatlan példány. Reprint kiadás.
14472.

3 000 HUF
Új Megyei Pártszékház Borsodban. Miskolc, 1977, MSZMP Borsod Abaúj Zemplén megyei Bizottsága pártgazdasági és ügykezelési osztálya. Kiadói aranyozott műbőr kötés, mini- és makrokönyvek, díszcsomagolásban. Számozott (500/89. és 85.) példány. Készült a Nagy Októberi Szocialista Forradalom 60. évfordulója, a megyei pártbizottság székháza átádásnak ünnepélyes alkalmából. A plexi tető foltos.
14473.

1 000 HUF
Nagy Sándor dolgairól. Haller János Hármas Istóriájának I. könyve, Kis Miklós legszebb kiadványának hasonmásával. Bemutatja Haiman György. Bp., 1992, Zrínyi-nyomda. Kiadói műbőr kötés, megviselt borítóval, a műanyag védőtok hozzá ragadt a műbőr borítóhoz, majd leszakadt róla. 1087. számozott példány.
14474.

800 HUF
Iniciály a vinety z Gutgeselovej tlačiarne 1577-1977. Bardejov, 1977, Duklianske tlačiarne. Minikönyv, műbőr kötésben, az elülső borítón réz rátéttel, jó állapotban.
14475.

1 000 HUF
Kossuth Lajos. Monokról indult el. 1. Kossuth Lajos gyermekkora és ifjúsága. 1802-1977. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1977, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (650/629) példány. A könyv eredetiségét, Andruskó Károly (1915-2008): Miskolci Minikönyvklub ex librise igazolja. Kereskedelmi forgalomba nem került.
14476.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF