Books: Minibooks

Number of items: 67

Kossuth Lajos. Monokról indult el. 2. A szabadságharc vezére, az ország kormányzója.1848-1978. Miskolc, 1978, Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (650/625) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került.
14477.

1 000 HUF
Babits Mihály: Jónás Könyve. Budapest, 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói műanyag védőfóliában. Az 1947-es könyv facsimile kiadása.
14478.

1 000 HUF
A Mátyás-Krónika. Görcsöni Ambrus krónikás énekének hasonmása. Haiman György tanulmányával. I. Mátyás Király halálának 500. évfordulójára. Bp., 1990, Zrínyi-nyomda. Kiadói műbőr kötés, kissé viseltes borítóval. Számozott (2000/683.) példány.
14479.

1 000 HUF
Schäffer Gyula: A Corvináról. Bp., 1971, Ságvári Endre Nyomdaipari Tanműhely. Számozott (300/116.) példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Kiadói műbőr kötés, angol, magyar nyelven, 8 bélyeggel illusztrálva. A 100 éves a magyar bélyeg Nemzetközi kiállítás alkalmából adták ki.
14480.

1 000 HUF
Reich Károly minikönyvek, 2 db:  Reich Károly: Hajsza. Reich Károly rajzai, Juhász Ferenc, Kormos István és Nagy László verseivel. Bp, 1976, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.  Reich Károly: Variációk. Devecseri Gábor versével. Bp., 1970, Magyar Helikon. Kiadói kissé kopott gerincű műbőr kötés.
14481.

1 200 HUF
Dr. Sikota Győző: Hollóházi porcelán. Miskolc, 1979, Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja - Hollóházi Porcelángyár. Kiadói műbőr kötés, színes fotókkal. Számozott (1900/1350) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
14482.

2 000 HUF
Dr. Andrássy Antal: Zsidósors Somogyban 1944. Kaposvár, é.n., Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 200 példányban, számozatlan példány.
14483.

2 000 HUF
Vegyes minikönyv tétel, 2 db: Matteao Bandello: Romeo és Júlia. Fordította Barna Imre. Bp.,1978, Európa Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, illusztrációkkal. Készült 3150 példányban. Guy de Maupassant: Héraclius Gloss Doktor. Fordította Pór Judit. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp.,1974, Európa. Kiadói egészvászon kötés, illusztrációkkal. Készült 2000 példányban.
14484.

1 000 HUF
Sport témájú minikönyvek, 4 db:  Európabajnokaink. Összeállította Kahlich Endre. Bp., 1975, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, angol és német, nyelven. Kozák Mihály: Vívóvilágbajnokság 75. Bp., 1975, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, francia és orosz nyelven. Kozák Mihály, Dr. Lakatos György: Hetvenöt év. Száz aranyérem. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés.  Molnár Károly Sakk világbajnokok. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon kötés.
14485.

Sport témájú minikönyvek, 4 db: Európabajnokaink. Összeállította Kahlich Endre. Bp., 1975, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, angol és német, nyelven. Kozák Mihály: Vívóvilágbajnokság '75. Bp., 1975, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, francia és orosz nyelven. Kozák Mihály, Dr. Lakatos György: Hetvenöt év. Száz aranyérem. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés. Molnár Károly Sakk világbajnokok. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon kötés.

1 800 HUF
Hoffer József: Aranylabdások, aranycipősök. Bp., 1978, Sportpropaganda. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Megjelent 3000 példányban. Számozatlan példány.
14486.

1 000 HUF
Himnusz- Szózat.:  Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, 20 nyelven. Jó állapotban. Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Kiadói papírkötés, 23 nyelven. Jó állapotban.
14487.

1 200 HUF
Olimpiai témájú minikönyvek, 3 db:  Elbert György, Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink Budapest, 1974, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Számozatlan példány. Képessy József, Borbély Tibor: Olimpia arcképcsarnok. Budapest, 1977, Sportpropaganda. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal. Számozatlan példány.  Elbert György, Kahlich Endre: Olimpiai győzteseink Budapest, 1974, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal. Athéntól Münchenig 1896-1972. Bp., 1972, Sportpropaganda. Kiadói műbőr kötés, színes egészoldals illusztrációkkal. Számozatlan példány.
14488.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF