Books: Science and technology

Number of items: 193

Dr. Vuk Mihály, Dr Sándor Zoltán: Élelmiszerchemia. Bp, 1934, Németh József Műszak könyvkereskedése. Kiadói szakadozott gerincű papírborítóval. A szerzők által dedikált!
13423.

6 000 HUF
Hoffmann, E.: A törvényszéki orvostan atlasza. Bp., 1899, Singer és Wolfner. Kissé kopott vászonkötésben, gazdag, érdekes képanyaggal, jó állapotban.
13424.

2 600 HUF
7,03
7,65
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. Gymansiumok és reáliskolák felsőbb osztályai-, erdészeti és gazdászati intézetek-, gyógyszerészek- és orvosnövendékek-, valamint magántanulók- és a művelt közönség számára. Dr. O. W. Thomé után írta Paszlavszky József. Bp., 1875, Eggenberger-féle Akad. Könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár.) Korabeli kopottas félvászon kötés, ceruzás aláhúzásokkal, számos szövegközti fametszetű illusztrációkkal.
13425.

5 000 HUF
Dr. Fornet Béla: Belgyógyászat I-II. Bp.,1944, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötésben, szövegközti képekkel, ábrákkal illusztrálva. Jó állapotban.
13426.

5 000 HUF
Dr. vitéz Tátrallyay (Wein) Zoltán: Fül-, orr-, torok- és gégegyógyászat. Bp., 1941, Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Kiadói kopottas egészvászon kötés, fekete-fehér szövegközti ábrákkal.
13427.

3 000 HUF
13428.

3 000 HUF
Dr. marosi Máday István: Individuálpszichológia. Bp., é.n., Pantheon. Kiadói kissé foltos papírkötés, a borítója részben elvált a könyvtesttől, a könyvtest ketté vált.
13429.

2 000 HUF
13430.

1 800 HUF
Fr. Berger: Von Biene, honig und Machs und ihrer kulturhistorischen und medizinischen Bedeutung. Zürich, 1916, Art. Institut Orell Füssli. Kiadói papírkötés, a borítója szakadozott, és a hátsó borító elvált a könyvtesttől, a gerince szakadt, hiányos, felvágatlan lapokkal.
13431.

1 000 HUF
Dr. Kurt Floericke: Wisent und Elch. Stuttgart, 1930, Kosmos. Kiadói félvászon kötés, kissé sérült fűzéssel, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal, német nyelven. / Linen-binding, the binding is little bit damaged, in german language.
13432.

1 000 HUF
Háztartási, ipari és kozmetikai vegyipari cikkek gyártása és receptúrája. Összeállította: várkonyi Klein József. Bp., é.n, Breitner Károly Könyvnyomdája. Kiadói kissé szakadt papírkötés.
13433.

1 000 HUF
Dr. Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., é.n., Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
13434.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF