Books: Science and technology

Number of items: 193

Dr- Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászonkötésben
13435.

1 200 HUF
Dr. Dubovitz Hugó: Vegyészeti kisipari cikkek gyártása I. kötet. Ipar könyvei 9. Bp., é.n., Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés, szakadozott, foltos borítóval, sérült kötéssel, szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal.
13436.

1 000 HUF
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza I. (Első száz.), Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Fordította Kővári Aladár. Budapest, 1960, Medicina, 479p. Csak 1100 példányban jelent meg! Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. A papírborító szakadozott, foltos. Színes ceruzával aláhúzások.
13437.

4 200 HUF
11,35
12,35
Halász Henrik: Rákbetegség megelőzése és gyógyítása. 2. átdolg. és bőv. kiadás. Bp. (é.n.) Vörösváry. 125 p. 1 sztl. lev. Fűzve, kiadói borítóban;
13438.

2 000 HUF
Alfred Koch dr.: Jahresbericht über die Fortschritte in der Lehre von den Gahrungs-Organismen. Leipzig, 1904, S. Hirzel. Kissé szakadt félbőr kötésben
13439.

2 000 HUF
13440.

5 000 HUF
Rácz Lajos (szerk.): Gyakorlati áruismeret és vegyészeti árúk kézi lexikonja. Tekintettel az új magyar vámtarifára. Bp., 1927, Codex Kőnyomdai és Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés.
13441.

1 600 HUF
Dr. Kovács Magda: Mikroszámítógép-mikroelektronikai értelmező szótár III/1-3. Bp., 1989, LSI Alkalmazástechnikai Tanácsadó Szolgálat. Kiadói papírkötés, angol, német, spanyol, eszperantó és magyar nyelven.
13442.

1 000 HUF
Der Bau des menschlichen Körpers. Anatomische Beschreibung des Menschen für Schule und Haus. Szerk.: Ebenhöch, P. - Himmelein, Th. Eßlingen - München, é. n., J. F. Schreiber. Kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13443.

5 000 HUF
10
A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 B január-június. Pátria Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászon kötésben.
13444.

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 B január-június. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászon kötésben.

8 000 HUF
13445.

1 800 HUF
13446.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF