3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dóczi Lajos: Széchy Mária. Történeti színmű. Budapest, 1885, Ráth Mór. gazdagon díszített, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapszél, jó állapotban.