Books: Religion

Number of items: 28

13255.

15 000 HUF
40,54
44,12
Dr. Dallos József: A kath. kultusz szelleme I-II. (Egybekötve). Szombathely, 1886, Özv. Seiler Henrikné. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, picit kopott borítóval, picit foltos lapélekkel.
13256.

3 000 HUF
Melcher Alajos: Levelek egy fiatal lelkészhez I-II. Fordította Dr. Kiss János. Temesvárott, 1889, Csanád-Egyházmegyei sajtó ny. Korabeli aranyozott gerincű félbőr kötés, viseltes, kopottas borítóval, picit sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel.
13257.

3 000 HUF
Dr. Révay József: Árpádok virága. Szent Imre herceg. Az ajánlást írta: Huszár Károly. Az előszót írta Dr. Lányi József. A Könyvdíszeket és a könyv kötését Jaschik Álmos tervezete és rajzolta. Budapest, 1929, Franklin-Társulat, XIV+391 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés szép állapotban.
13258.

2 400 HUF
Vitéz Komárnoky Gyula - Takáts Károly: Bibliai képek, I. rész Ószövetség. Budapest, 1931, szerzői kiadás. Kissé foltos kiadói kartonborító, II. kiadás, 31 p.
13259.

2 000 HUF
13260.

2 000 HUF
Várkonyi Fidél: Szűz Mária. Budapest, 1936. Kiadói papírkötés, 88 p. A szerző által dedikálva.
13261.

1 000 HUF
13262.

1 000 HUF
Prohászka Ottokár: Élő vizek forrása. Budapest, 1996, Ecclesia. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás. Jó állapotban.
13263.

1 000 HUF
Aranyszájú Szent János: A papi méltóságról. Szeged, 1928. Hírlapkiadó.
13264.

800 HUF
13265.

16 000 HUF
43,24
47,06
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, laza egészvászon-kötésben.
13267.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF