Books: Judaica Number of items: 14
1427219
13241
278
Books: Judaica
Other collectibles
1933-1947 Budapesti Autonóm Ortodox Izraelita Hitközség Iskoláinak Értesítői, 1945-1946, 1944-45-ös évfolyamokból értesítőiből két-két példány, összesen: 11 db. Szerk.: Dr. Deutsch Adolf, Reif Ármin. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadt borítóval.
16 000 HUF
1375287
13242
278
70000
Books: Judaica
Other collectibles
Buxtorf Joannes: Concordantiae bibliorum hebraicae. Nova et artificiosa methodo dispositae in locis innumeris depravatis emendatae.
Basileae, 1632. sumptibus & typis Lud. König. Folio,
Korabeli, szépen restaurált egészbőr kötésben.. / In restored full leather binding.
70 000 HUF
1301069
13243
278
Books: Judaica
Other collectibles
Új Élet Naptár 1959. Bp., 1959, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1 800 HUF
1428286
13244
278
Books: Judaica
Other collectibles
Hevesi Simon, Blau Lajos, Weisz Miksa: Etika a Talmudban. 1-2. rész. Bp., 1920, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat (Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat kiadványai 44.). Kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
3 000 HUF
1360312
13245
278
Books: Judaica
Other collectibles
3 000 HUF
1361036
13246
278
Books: Judaica
Other collectibles
Komlós Aladár és Vihar Béla (szerk.): A kincsőrző fa. Zsidó mesék és elbeszélések. Vadász Endre rajzaival. Budapest, [É.N.], Országos Izraelita Tanítóegyesület Kiadása. Kiadói félvászon kötés, 78 p.
A könyv megviselt állapotban van. A borítója kopott, foltos és névbejegyzés van rajta. A képek egy része kiszínezett, firkált.
6 000 HUF
1414448
13247
278
900
Books: Judaica
Other collectibles
Erdélyi jiddis népköltészet. Válogatta, fordította és az utószót írta Kányádi Sándor. Illusztrálta Szántó Piroska. Bp. 1989. Európa 213 l.+1lev.+6 t. Egészvászon kötésben. 1207241
13248
278
Books: Judaica
Other collectibles
Marton Ernő: Mit nyújthat Palesztina a világ zsidóságának
Kolozsvár, (1942.) Fraternitas. 31 l. Fűzve.
3 600 HUF
1219156
13249
278
Books: Judaica
Other collectibles
3 000 HUF
1258415
13250
278
Books: Judaica
Other collectibles
Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., é.n., Schlesinger J. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1251889
13251
278
Books: Judaica
Other collectibles
Kiss Arnold: Hazkára. Emlékezések könyve.
Bp., é.n., Schlesinger. 159 p. Korabeli egészvászon-kötésben, a címlap pótolt. Az űrlapok ki vannak töltve.
2 400 HUF
1153457
13252
278
Books: Judaica
Other collectibles
Misná. Az áldások törvényeinek traktátusa. Fordította: dr. Jólesz Károly. É.n., Korona GT. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035