3 000 HUF
13
Hevesi Simon, Blau Lajos, Weisz Miksa: Etika a Talmudban. 1-2. rész. Bp., 1920, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat (Az Izraelita Magyar Irodalmi Társulat kiadványai 44.). Kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.