Books: Science and technology

Number of items: 147

Magyar földmérők arcképcsarnoka. Szerk.: Raum Frigyes. Bp., 1976, Budapesti Geodéziai és Térképészeti Vállalat. Basilides Sándor illusztrációival, készült 600 példányban. Műbőr kötésben, jó állapotban.
14174.

4 000 HUF
Sevin Henrik: Faekétől a Hofherr-gépig. A Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Magyar Gépgyári Művek Részvénytársaság története 1842-1869-1944. Bp., 1944, Révai. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kopott, foltos tűzött papírkötésben, néhol foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
14175.

4 200 HUF
11,35
12,35
A combnyaktörés kezelése osteosynthesissel. Szerk.: Manninger Jenő et al. Bp., 2002, Medicina Könyvkiadó Rt. Manninger Jenő (1918-2008) orvos, baleseti sebész aláírásával! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14176.

4 000 HUF
14177.

3 000 HUF
Ambrus Lajos és Szauter Antal (szerk.): Tornatanítás a néptanodákban. Pécsett, 1872, Ramazetter K. Félvászon kötésben
14178.

4 000 HUF
Csurgay Kálmán: Gyógyszerészeti tankönyv gyakornokok számára. Bp., 1883, Eggenberger-féle Könyvkereskedés Kiadása. Félvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
14179.

3 800 HUF
10,27
11,18
Tóth Géza: A mathematikai oktatás paedagógiájában.  Pécs, 1926, Dunántúl Egyetemi Nyomda. Átkötött félvászon kötés, a címlapja hiányzik, ajándékozási sorokkal, a könyvben egy az ajándékozási sorokhoz Apáczai Csere János kapcsolódó dolgozattal.
14180.

3 000 HUF
Dr. Ehrenfeld Gyula: Lélektan-élettan. Budapest, 1942, Unitas, 48 p. Kiadói papírkötés.
14181.

1 000 HUF
Dr. Bucsányi Gyula: Napfürdőzés és a napfény gyógyhatása. Budapest, é.n., Novák Rudolf és társa, 102+2 p. Kiadói szakadozott papírkötés, pár lap kijár.
14182.

1 400 HUF
Tóth László - Várady Jenő: A lipicai ló Magyarországon. Budapest, 1980, Mezőgazdaság Kiadó. 143 p. Kiadói papírkötés. 5 kivehető melléketekkel, összesen: 11 tábla.
14183.

1 600 HUF
Rédei György (szerk.): Magyar közutak. Budapest, 1974, Közlekedés- és Postaügyi Minisztérium Közúti Főosztálya. Kiadói papírkötés, számos fotóval illusztrálva.
14184.

1 000 HUF
Kenyeres Lajos - Ifj. Dr. Tildy Zoltán: Védett természeti ritkaságaink. Budapest, 1960, Mezőgazdasági kiadó. Kiadói egészvászon kötés. A borítója foltos, a kötése laza. A szerzők egyikének, Kenyeres Lajosnak a dedikációjával.
14185.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF