Books: Science and technology

Number of items: 147

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, é.n., Dante. Ötödik kiadás. Kiadói kopottas aranyozott félvászon kötés.
14186.

1 000 HUF
Raoul H. Francé: A növények élete. Fordította: Lambrecht Kálmán. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó, 438 p. Műveltség. Kiadói félvászon kötés, ex libris-szel, a borító sarkai kopottasak, a kötése picit meglazult, de ezeket leszámítva jó állapotban van.
14187.

1 000 HUF
Sztrókay Kálmán: A természet titkai nyomában. Say Kornél 100 rajzával és 4 műmelléklettel. Budapest, é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé foltos kiadói egészvászon kötésben, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal, ex libris-szel.
14188.

1 000 HUF
nagy István György-Szentesi György: Szovjet űrhajózás. Bp., 1979, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
14189.

1 400 HUF
Dr. Marjai Imre: Hajómodellezés. Budapest, 1980, Műszaki Könyvkiadói. Kiadói kemény papírkötés, a kötés ragasztása elengedett, de ezt leszámítva jó állapotba van.
14190.

1 200 HUF
Magyarország történeti statisztikai helységnévtára. Főszerk.: Klinger András. 1. köt.: Heves megye. Bp., 1991, Központi Statisztikai Hivatal. Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
14191.

2 000 HUF
14192.

2 000 HUF
Primenko: Lökhajtásos motorok. Bp., 1951, Népszava. 222 p. Kiadói papírkötésben.
14193.

1 200 HUF
14194.

2 000 HUF
14195.

800 HUF
Will Durant: A gondolat hősei. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászonkötésben.
14196.

1 200 HUF
Cholnoky Jenő: A tenger. Bp., 1931, Singer és Wolfner. 323 p. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
14197.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF