13998.
255. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Charles Fitzhugh Talman: A levegő birodalma, Bp., 1938, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 62 képpel és egy mellékelttel. Kiadói félvászonkötésben, kissé sérült gerinccel.