13997.
255. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" cÃmű nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki ErnÅ‘, Kohaut RezsÅ‘ és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. EmlÅ‘sök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbÅ‘r kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.