Books: Science and technology

Number of items: 35

A természet titkai. Fölfedező séták a természetben. Budapest, 1940, A Szociáldemokrata párt kiadása. Kiadói papír kötésben.
12734.

1 000 HUF
Fodor József, Paszlavszky József (szerk.): Népszerű természettudományi előadások gyűjteménye. Kilenczedik kötet. 1886-ik évfolyam. 47 rajzzal és 1 műlappal. Budapest, 1886, Természettudományi Társulat. Viseltes félvászon kötésben.
12735.

3 200 HUF
8,65
9,41
Manuel annuaire De La Santé pour 1871 ou Médecine et pharmacie domestiques. Viseltes karton kötésben.
12736.

1 200 HUF
12737.

1 400 HUF
12738.

Todd, David: Népszerű csillagászat.

4 000 HUF
12739.

1 800 HUF
12740.

1 800 HUF
Brehm Alfréd: Az állatok világa, egy kötetben. Szeged, 1990, Maecenas. A korábbi kiadás (Bp., [1926], Légrády - Genius) reprintje. Kicsit kopott, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12741.

2 000 HUF
Székely Loránt: Vájárismeretek. Bányaüzemi vájárképző tanfolyamok oktatási anyaga. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Sok műszaki rajzzal, illusztrációval. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12742.

1 000 HUF
12743.

2 000 HUF
12744.

1 600 HUF
Ripper Ferenc dr.: A fiatalság megőrzésének módjai és megfiatalító eljárások objektív  megvilágításban. Budapest, 1935, Szathmáryné Bánó Vilma Kiadása. Papír kötsében, jó állapotban.
12745.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF