https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Science and technology

Number of items: 35

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Noszky Jenő: A Cserháthegység földtani viszonyai. Egy 1:75000-es földtani térképmelléklettel és 20 ábrával. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. (Magyar tájak földtani leírása III.). Papírkötésben, jó állapotban.
12758.

Noszky Jenő: A Cserháthegység földtani viszonyai. Egy 1:75000-es földtani térképmelléklettel és 20 ábrával. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. (Magyar tájak földtani leírása III.). Papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Papp SImon: Adatok a magyarországi földgáz és földolaj kutatásokhoz. Különnyomat a Földtani Közlöny 1942. LXXII. köt. 1-3. füzetéből. Bp., 1942. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12759.

Papp SImon: Adatok a magyarországi földgáz és földolaj kutatásokhoz. Különnyomat a Földtani Közlöny 1942. LXXII. köt. 1-3. füzetéből. Bp., 1942. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. A világháború tapasztalatai alapján bővített 1923. évi legújabb kiadás után fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1926, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült
12760.

Dr. Forel Ágoston: A nemi kérdés. Természettudományi, lélektani és egészségtani tanulmány a jövendő fontos szociális feladatainak megoldási kísérleteivel. A világháború tapasztalatai alapján bővített 1923. évi legújabb kiadás után fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Második kiadás. Bp., 1926, Nova. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél kissé sérült

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászon kötésben. Sarkainál foszlások.
12761.

Filippo Eredia: A légkör titkai. Bp. é. n. Franklin. Kiadói félvászon kötésben. Sarkainál foszlások.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.
12762.

Dr. Kiss Ferenc: Tájanatómia. II. bővített kiadás, 51 színes és 18 szövegközti ábrával. Bp., (1933), Novák Rudolf és Társa. Későbbi félvászon kötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel, vászon kötés, jó állapotban
12763.

Miall Laurence Mackenzie és Miall Stephen: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 32 táblával és 35 szöveggel, vászon kötés, jó állapotban

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.
12764.

Soddy Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Harmincegy rajzzal. Bp., 1912, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, viseltes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Jahn, Friedrich: Auswahl der wirksamten, einfachen und zusammengesetzen Arzneimittel, oder praktische Materia medika. 1. köt. Erfurt, 1814, G. A. Keyserschen Buchhandlung. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. / In cardboard binding, in good condition.
12765.

Jahn, Friedrich: Auswahl der wirksamten, einfachen und zusammengesetzen Arzneimittel, oder praktische Materia medika. 1. köt. Erfurt, 1814, G. A. Keyserschen Buchhandlung. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /
In cardboard binding, in good condition.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült
12766.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, gerince enyhén sérült

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Marian Muszkat: Az atomerő a békeharc és a haladás szolgálatában. A.N. Trajnyinnak, a Szovjetunió Tudományos Akadémiája levelező tagjának, a szovjet kiadáshoz írt előszavával. Bp., 1953, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben, lapszélek foltosak, egyébként jó állapotban.
12767.

Marian Muszkat: Az atomerő a békeharc és a haladás szolgálatában. A.N. Trajnyinnak, a Szovjetunió Tudományos Akadémiája levelező tagjának, a szovjet kiadáshoz írt előszavával. Bp., 1953, Szikra. Kiadói egészvászon kötésben, lapszélek foltosak, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
12768.

Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
40,54
EUR
,
44,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment