Books: Issues of the Geographic Association

Number of items: 14

Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. Bp., Franklin-Társulat. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12747.

2 800 HUF
7,57
8,24
Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sulloceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.
12748.

Balbo, Italo: Repülőrajokkal az óceánon át(Stormi in volo sull'oceano). 65 képpel és 1 térképpel. Fordította Révay József. Bp., Lampel R.(Wodianer F. és Fiai). Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, lapok néhol foltosak, kissé kopottas állapotban.

2 000 HUF
12749.

3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság könyvtára: Sten Bergman: A viharok hazájában, képekkel, térképekkel. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép állapotban.
12750.

3 000 HUF
A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Leidenfrost Gyula: Keserű tenger Bp. é.n. Franklin. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon szép állapotban.
12751.

3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság: Felfedezők Lexikona. Szerk.: dr. Kéz Andor. Bp., Franklin Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Nagyon szép állapotban.
12752.

Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Nagyon szép állapotban.

3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Utinapló. 89 képpel és 2 térképpel. Franklin, Bp. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Nagyon szép állapotban.
12753.

3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. II. köt. Ford. Halász Gyula. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben. Nagyon szép állapotban.
12754.

3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Tucci, G.; Ghersi, E.: Kincses Tibet. Az 1933. évi Tucci-féle nyugat-tibeti tudományos kutatóút krónikája. 62 képpel. Bp., 1937, Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, nagyon szép állapotban.
12755.

3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Keöpe Viktor: A szigetek gyöngye. Lampel és Wodianer, Bp.é.n. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotú.
12756.

3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Hedin, Sven: Ma Csung-Jin menekülése. 67 képpel. Bp., [1937], Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben, nagyon szép állapotban.
12757.

3 000 HUF
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, nagyon szép állapotú.
12758.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF