12754.
221. Closed Online auction
Books: Issues of the Geographic Association
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Stein Aurél: Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. II. köt. Ford. Halász Gyula. Bp., é. n., Franklin Társulat. Aranyozott vászonkötésben. Nagyon szép állapotban.