100 000 HUF
270,27 EUR, 294,12 USD
Zsolnay bagoly. Nagy méretű, zöld és aranyló eozinmázakkal festett porcelánfajansz. Kis mázhibával, jelzett: Zsolnay öttornyos márkajelzés. 28,5 cm