Tétel

120 000 HUF

14

Description:

Hollóházi Szász Endre (1926-2003): Békehajó- A Hilton hotelben található eredeti falfestményről készült limitált szériás porcelán falikép. Jelzett, sorszámozott 200/32. Kép mérete 58x32 cm Aranyozott, vászonbetétes fa keretben. Keret külső mérete 70x44 cm

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras