https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 23

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g
19000.

Ezüst (Ag) tálca és kínáló. plasztikus szőlő díszítéssel. jelzett. Angol. poncolt, XX. sz. eleje. Összesen 3217 g Tálca. 43x31 cm, Kínáló: 30x20x18 cm / Silver (Ag) Tray and Serving Dish with Sculpted Grape Motif, English Hallmarked, Early 20th Century. Total 3217 g

 
The item is not available
Starting price:
950 000 HUF
2 567,57
EUR
,
2 794,12
USD
Number of bids:
0
Omega 14K arany (Au) dupla fedeles zsebóra. Jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő, szép állapotban Szerkezetszám 7201230 eredeti zacskóval. 50 mm / Omega 14K Gold Double Hunter Pocket Watch with original bag
19001.

Omega 14K arany (Au) dupla fedeles zsebóra. Jelzett számlap, jelzett szerkezet, működő, szép állapotban Szerkezetszám 7201230 eredeti zacskóval. 50 mm / Omega 14K Gold Double Hunter Pocket Watch with original bag

 
Sold
Starting price:
300 000 HUF
810,81
EUR
,
882,35
USD
Number of bids:
2
Arany (Au) 18K bross 6 db 0,05 ct gyémánttal, gyöngyökkel, Gunnar Fahlströms svéd design ca 1970 jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 14 g / Swedish design 18k gold broche with diamonds
19002.

Arany (Au) 18K bross 6 db 0,05 ct gyémánttal, gyöngyökkel, Gunnar Fahlströms svéd design ca 1970 jelzett, 4,5×3 cm, bruttó: 14 g / Swedish design 18k gold broche with diamonds

 
The item is not available
Starting price:
280 000 HUF
756,76
EUR
,
823,53
USD
Number of bids:
0
14k arany (Au) gyűrű az Erzsébet híd sziluettjével, karneol köves berakással. 1963 Az új Erzsébet híd felépítésében részt vevő magas beosztású mérnökök részére adományozott gyűrű. Jelzett. m:49, 11,07 g
19003.

14k arany (Au) gyűrű az Erzsébet híd sziluettjével, karneol köves berakással. 1963 Az új Erzsébet híd felépítésében részt vevő magas beosztású mérnökök részére adományozott gyűrű. Jelzett. m:49, 11,07 g

 
The item is not available
Starting price:
180 000 HUF
486,49
EUR
,
529,41
USD
Number of bids:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett fülbevalópár obszidiánnal, jelzett (Wladis), h: 4 cm, bruttó: 12,1 g
19004.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett fülbevalópár obszidiánnal, jelzett (Wladis), h: 4 cm, bruttó: 12,1 g

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
0
2 darabos ezüst (Ag) teás készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1287 g 23 cm, 20 cm
19005.

2 darabos ezüst (Ag) teás készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1287 g 23 cm, 20 cm

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
810,81
EUR
,
882,35
USD
Number of bids:
0
3 darabos ezüst (Ag) kávés készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1029 g
19006.

3 darabos ezüst (Ag) kávés készlet. XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Csont berakással. Össz 1029 g

 
The item is not available
Starting price:
260 000 HUF
702,70
EUR
,
764,71
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) tálca XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Össz 1060 g 48x35 cm
19007.

Ezüst (Ag) tálca XX. sz eleje, Dianás jelzéssel, T mesterjeggyel. Össz 1060 g 48x35 cm

 
The item is not available
Starting price:
260 000 HUF
702,70
EUR
,
764,71
USD
Number of bids:
0
cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g
19008.

cca 1890-1920 Wolfers Fréres Belgium ezüst (Ag) art nouveau tálca, peremén végigfutó ornamentikus mintával, közepén monogram díszítéssel, jelzéssel, kopással, 33,5x25,5 cm, nettó: 692 g

 
The item is not available
Starting price:
220 000 HUF
594,59
EUR
,
647,06
USD
Number of bids:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett karperec füstkvarccal, jelzett (Wladis), 5,5×4 cm, bruttó: 67,95 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 239. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum
19009.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett karperec füstkvarccal, jelzett (Wladis), 5,5×4 cm, bruttó: 67,95 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 239. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum

 
The item is not available
Starting price:
200 000 HUF
540,54
EUR
,
588,24
USD
Number of bids:
0
Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett nagyító láncon, jelzett (Wladis), h: 76 cm, bruttó: 52,1 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 97. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.
19010.

Ezüst(Ag) Péter Vladimir (1947-) által tervezett nagyító láncon, jelzett (Wladis), h: 76 cm, bruttó: 52,1 g, reprodukálva a Horváth-Kelényi-Buzinkay-Ébli: Értékmentő szenvedély című könyv 97. oldalán. Kiállítva: Bp., 2008, Iparművészeti Múzeum.

 
The item is not available
Starting price:
150 000 HUF
405,41
EUR
,
441,18
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm
19011.

Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm

 
The item is not available
Starting price:
130 000 HUF
351,35
EUR
,
382,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment