Classic paintongs and graphics

Number of items: 99

Krizsán János (1866-1948): Nagybánya télen. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 60x70 cm/ János Krizsán (1866-1948): Snowy Baia Mare. Oil on canvas. Signed lower right. Framed.
10000.

420 000 HUF
1 135,14
1 235,29
Basch Andor (1885-1944): Boglyák a Kereszthegy alatt (Nagybánya), 1900-as évek. Olaj, vászon, jelzett, fakeretben, 66×80 cm / Basch Andor (1885-1944): Landscape around Baia Mare. Oil on canvas, signed, framed, 66×80 cm
10001.

280 000 HUF
756,76
823,53
Ferenczy Károly (1862-1917): Izvorai tanya. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappában, 18x23 cm / linocut on paper, issued 1911
10002.

18 000 HUF
48,65
52,94
10003.

650 000 HUF
1 756,76
1 911,76
Glatz Oszkár (1872-1958): Parasztleány. Színes linómetszet, papír. Megjelent 1911-ben, a Modern Magyar Magyar Képtár c. mappában, 23x18 cm. Karton a sarkaiban kissé sérült, metszet ép. / linocut on paper, issued 1911
10004.

18 000 HUF
48,65
52,94
Münich Mikes Ödön (1878-?), nagyváradi festő, 1896-1904 között Nagybányán tanult: Csendélet porcelán figurával. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Korabeli, kissé sérült fakeretben. 30x36,5 cm / oil on board, signed lower right. framed
10005.

46 000 HUF
124,32
135,29
Latinka Elza (1895-1947), Nagybányán is tanult: Erdei fények. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán töredékes aradi címkével. 45×32 cm. Dekoratív fakeretben. / Elza Latinka (1895-1947), studied also in Baia Mare: Lights in the forest. Oil on canvas, signed, framed.
10006.

48 000 HUF
129,73
141,18
Tipary Dezső (1887-1967): Tatatóvárosi részlet, 1911. Linómetszet, papír, jelzett. 30x25,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10007.

12 000 HUF
32,43
35,29
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli bélyegzővel. Dekoratív fakeretben, 20x27 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower left. Framed, 20x27 cm.
10008.

50 000 HUF
135,14
147,06
9
Sovánka Károly (1883-1961): Őzek az erdőben. Ceruza, grafit, papír. Jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x32,5 cm / Karol Šovánka (1883-1961): Roe in the forest. Pencil on paper, signed lower left, framed. 21,5x32,5 cm
10009.

70 000 HUF
189,19
205,88
10010.

28 000 HUF
75,68
82,35
Göllner Miklós (1902-1977): Szentendre. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm / oil on canvas, signed, framed
10011.

180 000 HUF
486,49
529,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF