Classic paintongs and graphics

Number of items: 99

10024.

75 000 HUF
202,70
220,59
Istókovits Kálmán (1898-1990): Sapkás portréja. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív fakeretben, 40x30 cm / oil on board, signed, framed
10025.

70 000 HUF
189,19
205,88
Szabó Vladimir (1905-1991): Kalapos arcképe, 1939. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 47,5×31 cm / pastell on paper, signed, framed
10026.

50 000 HUF
135,14
147,06
Kádár Béla (1877-1956): A szabadság pillanata. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 16,5x11,5 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 16,5x11,5 cm.
10027.

240 000 HUF
648,65
705,88
Scheiber Hugó (1873-1950): Vakember. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent: Scheiber H. Proveniencia: Korábban Hollán Henrik (1882-1971) belgyógyász, kórháztörténész gyűjteményében. Üvegezett fakeretben. 51,5×29 cm. / mixed technique on paper, signed, framed.
10028.

220 000 HUF
594,59
647,06
Kádár Béla (1877-1956): Geometrikus kompozíció. Lavírozott tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 22x15 cm. Proveniencia: Egykor a Kádár-család gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed, 22x15 cm
10029.

150 000 HUF
405,41
441,18
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szín- és formavariációk. Akvarell, tus, papír. Jelezve középen lent. Üvegezett fakeretben. 22x47 cm / watercolour and ink on paper, signed, framed
10030.

48 000 HUF
129,73
141,18
Ferenczy Béni (1890-1967): Acteon. Akvarell, selyem. Jelezve balra fent és jobbra fent: FB. Üvegezett fakeretben. 78x78 cm / watercolour on silk, signed, framed
10031.

120 000 HUF
324,32
352,94
Jean-Georges Simon / Simon János György (1894-1968): Au tour dun Beg De Gaz. I Dessins á la pointe sur verre. Pari, 1925. Algárfia, papír, jelzett, dedikált mappában. 9 db Rajzok mérete kb 9x13 cm Mappa kissé sérült
10032.

Jean-Georges Simon / Simon János György (1894-1968): Au tour d'un Beg De Gaz. I Dessins á la pointe sur verre. Pari, 1925. Algárfia, papír, jelzett, dedikált mappában. 9 db Rajzok mérete kb 9x13 cm Mappa kissé sérült

24 000 HUF
64,86
70,59
Klie Zoltán (1897-1992): Pécs, Ürögi rét 1921. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 20,5x28,5 cm / watercolour on paper, signed, framed
10033.

12 000 HUF
32,43
35,29
29
Gábor Jenő (1893-1968): Férfiakt kontraposztban. Szén, papír. Jelzett. Hátoldalán a pécsi Antikart Galéria raglapján feliratozott. Üvegezett fakeretben. / Carcoal on paper, signed, framed
10034.

46 000 HUF
124,32
135,29
Holló László (1887-1976): Olvasó női akt, 1930. Szén, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27x19 cm / Charcoal on paper, signed, framed
10035.

15 000 HUF
40,54
44,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF