Classic paintongs and graphics

Number of items: 99

cca 1930 Pál György (1906-1986): Szűcs és Márkus Divatértesítője. Budapest, IV.,Petőfi Sándor-ucca 18. Címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel, kis folttal, a hátoldalán törésnyommal, 24,5x18 cm
10048.

cca 1930 Pál György (1906-1986): "Szűcs és Márkus Divatértesítője. Budapest, IV.,Petőfi Sándor-ucca 18." Címlapterv, vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel, kis folttal, a hátoldalán törésnyommal, 24,5x18 cm

24 000 HUF
64,86
70,59
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Hallo, csak Modiano-t használok (reklámterv). Tus, ceruza, papír. Jelezve jobbra fent kissé töredékesen. Néhány apró folttal. Sérült, jobb felső részében kissé hiányos. Üvegezett fakeretben, 30×20 cm / cigarette advertisement. Ink on paper, signed, damaged, framed.
10049.

42 000 HUF
113,51
123,53
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Győri Textil Művek, grafika terv, 1930 körül. Tus, papír, jelzett, rajta nyomdai előkészítési bejegyzésekkel, 12,5x23 cm, papír: 15,5x25,5 cm / ink on paper, signed
10050.

14 000 HUF
37,84
41,18
Róna Emy (1904-1988): Könyvborítóterv Selma Lagerlöf Csodálatos utazás c. munkájához (Nils Holgersson). Akvarell, tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, kissé hullámos, 26×19 cm. Megvalósult terv! / Book cover for the Hungarian edition of Selma Lagerlöfs The Wonderful Adventures of Nils (Holgersson). Watercolour on paper, with with the painters estate stamp on the reverse. Later printed!
10051.

Róna Emy (1904-1988): Könyvborítóterv Selma Lagerlöf Csodálatos utazás c. munkájához (Nils Holgersson). Akvarell, tus, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, kissé hullámos, 26×19 cm. Megvalósult terv! / Book cover for the Hungarian edition of Selma Lagerlöf's The Wonderful Adventures of Nils (Holgersson). Watercolour on paper, with with the painter's estate stamp on the reverse. Later printed!

24 000 HUF
64,86
70,59
13
Mühlbeck Károly (1869-1943): Puli, 1938. Akvarell, papír, foltokkal, jelzett. Dekoratív, üvegezett, 28x20cm / watercolour on paper, signed, slightly stained, framed
10052.

26 000 HUF
70,27
76,47
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Rokokó jelenet, 1930, Párizs. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 40×27,5 cm / watercolour on paper, signed, framed.
10053.

60 000 HUF
162,16
176,47
1941 Róna Emy (1904-1988): Vázlatfüzet, kb. 200 oldalnyi színes fekete-fehér rajz, sok szöveggel, ami bemutatja munkamódszerét. Vegyes technika, papír, jó állapotban, 20×13,5 cm
10054.

50 000 HUF
135,14
147,06
Hermann Lipót (1884-1972): Dögei Imre (1896-1919), Kun Béla testőrének portréja. Ceruza, papír, jelzett, 19,5x10 cm
10055.

14 000 HUF
37,84
41,18
Nagy Sándor (1869-1950): Tanulmányrajzok. Diópác, papír, jelzés nélkül. 19,5×32,5 cm. Üvegezett fakeretben.
10056.

34 000 HUF
91,89
100,00
Diener-Dénes Rudolf (1889-1956): Francia város sétálókkal. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 23,5×31 cm / Rudolf Diener-Dénes (1889-1956): Town in France. Pastell on paper, signed lower right. Framed with glass. 23,5x31 cm.
10057.

50 000 HUF
135,14
147,06
10058.

48 000 HUF
129,73
141,18
10059.

75 000 HUF
202,70
220,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF