Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 73

1836. Pesti Gyep (lóversenypálya) aranyozott bronz emlékérem füllel, trikolor szalaggal (41mm) T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott, karc, viseltes szalag /  Hungary 1836. Pesti Gyep (Lawn of Pest) gilt bronze commemorative medallion with ear on a tricolor ribbon (41mm) C:VF the gilding is almost completely worn off, scratch, worn ribbon
30161.

1836. "Pesti Gyep (lóversenypálya)" aranyozott bronz emlékérem füllel, trikolor szalaggal (41mm) T:VF az aranyozás szinte teljesen lekopott, karc, viseltes szalag / Hungary 1836. "Pesti Gyep (Lawn of Pest) gilt bronze commemorative medallion with ear on a tricolor ribbon (41mm) C:VF the gilding is almost completely worn off, scratch, worn ribbon

30 000 HUF
81,08
88,24
1894. A Magyarországi Tanulók Kerületi Tornaversenyének győzelmi díja / Szeged 1894. szeptember 30. jelzetlen Ag díjérem füllel (11,11g/30mm) T:1- karcok, vésés, patina / Hungary 1894. Victory prize of the Hungarian Students District Tournament / Szeged September 30, 1894. unmarked Ag award medal with ear (11,11g/30mm) C:AU scratches, engraving, patina
30162.

1894. "A Magyarországi Tanulók Kerületi Tornaversenyének győzelmi díja / Szeged 1894. szeptember 30." jelzetlen Ag díjérem füllel (11,11g/30mm) T:1- karcok, vésés, patina / Hungary 1894. "Victory prize of the Hungarian Students District Tournament / Szeged September 30, 1894." unmarked Ag award medal with ear (11,11g/30mm) C:AU scratches, engraving, patina

7 000 HUF
18,92
20,59
Exner Károly (1850-1919) 1900. Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj bronz díjérem (35mm) T:XF fülnyom /  Hungary 1900. Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj (Balaton Swimming Association / Swimming competition 2nd place) bronze award medal. Sign.: Károly Exner (35mm) C:XF ear mark
30163.

Exner Károly (1850-1919) 1900. "Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj" bronz díjérem (35mm) T:XF fülnyom / Hungary 1900. "Balatoni Úszók Egyesülete 1900 / Úszó verseny II. díj (Balaton Swimming Association / Swimming competition 2nd place)" bronze award medal. Sign.: Károly Exner (35mm) C:XF ear mark

4 000 HUF
Ernszt Kálmán 1900. Budapesti Atletikai Klub bronz díjérem füllel, hátoldalán S.G.A. gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina, kis ph /  Hungary 1900. Athletic Club of Budapest bronze award medal with ear, and with S.G.A. makers mark on the back. Sign.: Kálmán Ernszt (30mm) C:XF patina, small edge error
30164.

Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atletikai Klub" bronz díjérem füllel, hátoldalán "S.G.A." gyártói jelzéssel (30mm) T:XF patina, kis ph / Hungary 1900. "Athletic Club of Budapest" bronze award medal with ear, and with "S.G.A." maker's mark on the back. Sign.: Kálmán Ernszt (30mm) C:XF patina, small edge error

3 000 HUF
~1900-1910. Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj jelzett Ag díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel (26,99g/0.750/40mm) T:XF ph /  Hungary ~1900-1910. Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj hallmarked Ag award medal with SGA makers mark (26,99g/0.750/40mm) C:XF edge error
30165.

~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" jelzett Ag díjérem "S.G.A." gyártói jelzéssel (26,99g/0.750/40mm) T:XF ph / Hungary ~1900-1910. "Magyar Testgyakorlók Köre Verseny Díj" hallmarked Ag award medal with "SGA" maker's mark (26,99g/0.750/40mm) C:XF edge error

12 000 HUF
32,43
35,29
~1900. Labdarúgás jelzett Ag sport díjérem S.G.A. gyártói jelzéssel, füllel (11,62g/0.800/30mm) T:AU patina / Hungary ~1900. Football Ag sport award medal with hallmark and S.G.A. makers mark, and with an ear (11,62g/0.800/30mm) C:AU patina
30166.

7 000 HUF
18,92
20,59
30167.

6 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1906. VII. Honvédségi vívótorna 1906 - Budapest peremen jelzett Ag emlékérem (28,01g/43mm) T:XF karc, lapka hiba /  Austro-Hungarian Monarchy 1906. VII. Armee Fechtturnier 1906 - Budapest (7th Army Fencing Tournament) hallmarked on the edge Ag commemorative medallion (28,01g/43mm) C:XF scratch, material error
30168.

Osztrák-Magyar Monarchia 1906. "VII. Honvédségi vívótorna 1906 - Budapest" peremen jelzett Ag emlékérem (28,01g/43mm) T:XF karc, lapka hiba / Austro-Hungarian Monarchy 1906. "VII. Armee Fechtturnier 1906 - Budapest (7th Army Fencing Tournament)" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion (28,01g/43mm) C:XF scratch, material error

12 000 HUF
32,43
35,29
17
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. Magyar Úszó Szövetség bronz emlékérem, hátoldalán LUDVIG E. BPEST gyártói jelzéssel (41mm) T:AU kis patina /  Hungary 1907. Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) bronze commemorative medallion, with LUDVIG E. BPEST makers mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina
30169.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG E. BPEST" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU kis patina / Hungary 1907. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG E. BPEST" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina

4 000 HUF
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. Magyar Úszó Szövetség jelzett Ag emlékérem (27,77g/0.800/41mm) T:AU /  Hungary 1907. Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (27,77g/0.800/41mm) C:AU
30170.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" jelzett Ag emlékérem (27,77g/0.800/41mm) T:AU / Hungary 1907. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (27,77g/0.800/41mm) C:AU

8 000 HUF
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. Magyar Úszó Szövetség bronz emlékérem (41mm) T:AU small patina /  Hungary 1907. Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association) bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina
30171.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" bronz emlékérem (41mm) T:AU small patina / Hungary 1907. "Magyar Úszó Szövetség (Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (41mm) C:AU small patina

4 000 HUF
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) bronz emlékérem, hátoldalán LUDVIG E. BPEST gyártói jelzéssel (33mm) T:AU kis ph /  Hungary 1907. M.U.SZ (Magyar Úszó Szövetség / Hungarian Swimming Association) bronze commemorative medallion, with LUDVIG E. BPEST makers mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (33mm) C:AU small edge error
30172.

Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG E. BPEST" gyártói jelzéssel (33mm) T:AU kis ph / Hungary 1907. "M.U.SZ (Magyar Úszó Szövetség / Hungarian Swimming Association)" bronze commemorative medallion, with "LUDVIG E. BPEST" maker's mark on the back. Sign.:Lajos Göröntsér Greff (33mm) C:AU small edge error

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF