Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 73

~1910. Balaton Úszók Egyesülete 1900 jelzetlen Ag emlékérem LE gyártói jelzéssel (10,79g/29mm) T:AU / Hungary ~1910. Balaton Úszók Egyesülete 1900 Ag commemorative medallion without hallmark and LE makers mark (10,79g/29mm) C:AU
30173.

~1910. "Balaton Úszók Egyesülete 1900" jelzetlen Ag emlékérem "LE" gyártói jelzéssel (10,79g/29mm) T:AU / Hungary ~1910. "Balaton Úszók Egyesülete 1900" Ag commemorative medallion without hallmark and "LE" maker's mark (10,79g/29mm) C:AU

8 000 HUF
10
~1910-1918. A M. Kir. Közoktatási Ministeriumtól / Szabadkai Torna-Egylet - Verseny díj jelzetlen Ag díjérem füllel, DERRA gyártói jelzéssel (18,12g/~35x33mm) T:XF karc /  Hungary ~1910-1918. A M. Kir. Közoktatási Ministeriumtól / Szabadkai Torna-Egylet - Verseny díj unmarked Ag award medal with ear, with DERRA makers mark (18,12g/~35x33mm) T:XF scratch
30174.

~1910-1918. "A M. Kir. Közoktatási Ministeriumtól / Szabadkai Torna-Egylet - Verseny díj" jelzetlen Ag díjérem füllel, "DERRA" gyártói jelzéssel (18,12g/~35x33mm) T:XF karc / Hungary ~1910-1918. "A M. Kir. Közoktatási Ministeriumtól / Szabadkai Torna-Egylet - Verseny díj" unmarked Ag award medal with ear, with "DERRA" maker's mark (18,12g/~35x33mm) T:XF scratch

8 000 HUF
9
1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 ezüstözött bronz díjérem (48mm) T:AU /  Hungary 1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 silver plated bronze award medal (48mm) C:AU
30175.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" ezüstözött bronz díjérem (48mm) T:AU / Hungary 1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" silver plated bronze award medal (48mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
1912. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége bronz emlékérem (36mm) T:XF ph, kis ü. /  Hungary 1912. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége (Association of Financial institution Sports) bronze commemorative medallion (36mm) C:XF edge error, small ding
30176.

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz emlékérem (36mm) T:XF ph, kis ü. / Hungary 1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége (Association of Financial institution Sports)" bronze commemorative medallion (36mm) C:XF edge error, small ding

4 000 HUF
1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 aranyozott fém díjérem (36mm) T:XF kopott aranyozás /  Hungary 1912. Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912 gilt metal award medal (36mm) C:XF worn gilt
30177.

1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" aranyozott fém díjérem (36mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary 1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" gilt metal award medal (36mm) C:XF worn gilt

4 000 HUF
~1920-1930. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 jelzett Ag sport emlékérem (20,35g/0.800/37mm) T:AU /  Hungary ~1920-1930. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 (Hungarian Athletic Club) hallmarked Ag commemorative medallion (20,35g/0.800/37mm) T:AU
30178.

~1920-1930. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875" jelzett Ag sport emlékérem (20,35g/0.800/37mm) T:AU / Hungary ~1920-1930. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875 (Hungarian Athletic Club)" hallmarked Ag commemorative medallion (20,35g/0.800/37mm) T:AU

8 000 HUF
1926. KEAC (Kolozsvári Egyetemi AC) II. osztályú club érme kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem füllel (30mm) T:AU / Hungary 1926. KEAC (Kolozsvári Egyetemi AC - Cluj University AC) IInd class club medal two-sided, silvered bronze medallion with ear (30mm) C:AU
30179.

1926. "KEAC (Kolozsvári Egyetemi AC) II. osztályú club érme" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem füllel (30mm) T:AU / Hungary 1926. "KEAC (Kolozsvári Egyetemi AC - Cluj University AC) IInd class club medal " two-sided, silvered bronze medallion with ear (30mm) C:AU

5 000 HUF
1927. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 bronz sport díjérem, hátoldalán 1927. VII. 2-3 gravírozással (37mm) T:AU patina /  Hungary 1927. MAC - Magyar Athletikai Club 1875 (Hungarian Athletic Club) bronze award medal, with 1927. VII. 2-3 engrave on the back (37mm) T:AU patina
30180.

1927. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875" bronz sport díjérem, hátoldalán "1927. VII. 2-3" gravírozással (37mm) T:AU patina / Hungary 1927. "MAC - Magyar Athletikai Club 1875 (Hungarian Athletic Club)" bronze award medal, with "1927. VII. 2-3" engrave on the back (37mm) T:AU patina

4 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1927. Nagy Regatta 1927.VI.11-12. jelzett Ag sport díjérem füllel, S.G.A. gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozva (21,20g/0.800/38mm) T:XF patina, karc / Hungary 1927. The Big Regatta 1927.VI.11-12. Ag sport award medal with an ear, hallmark and S.G.A. makers mark, engraved on reverse. Sign.: Lajos Berán (21,20g/0.800/38mm) C:XF patina, scratch
30181.

7 000 HUF
18,92
20,59
~1930. Ép testben ép lélek / KAC. versenydíja jelzetlen Ag kerékpáros díjérem fém rátéttel, HAWEL BP gyártói jelzéssel (br:16g/~40x32mm) T:XF,VF patina, karc, letört fül /  Hungary ~1930. Ép testben ép lélek / KAC. versenydíja unmarked Ag bicycle medallion with metal overlay and HAWEL BP makers mark (br:16g/~40x32mm) C:XF,VF patina, scratch, missing ear
30182.

~1930. "Ép testben ép lélek / KAC. versenydíja" jelzetlen Ag kerékpáros díjérem fém rátéttel, "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (br:16g/~40x32mm) T:XF,VF patina, karc, letört fül / Hungary ~1930. "Ép testben ép lélek / KAC. versenydíja" unmarked Ag bicycle medallion with metal overlay and "HAWEL BP" maker's mark (br:16g/~40x32mm) C:XF,VF patina, scratch, missing ear

8 000 HUF
~1930. Újpesti Torna Egyesület 1885 kétoldalas bronz sport emlékérem Ludvig / Ludvig Bpest jelzéssel (35mm) + Újpesti Torna Egyesület 1885 kétoldalas bronz medál füllel Ludvig / Ludvig Bpest jelzéssel (30,5mm) T:AU / Hungary ~1930. Újpest Gymnastics Association two-sided bronze sport commemorative medallion with Ludvig / Ludvig Bpest makers mark (35mm) + Újpest Gymnastics Association two-sided bronze sport medallion with ear and Ludvig / Ludvig Bpest makers mark (30,5mm)C:AU patina
30183.

~1930. "Újpesti Torna Egyesület 1885" kétoldalas bronz sport emlékérem "Ludvig / Ludvig Bpest" jelzéssel (35mm) + "Újpesti Torna Egyesület 1885" kétoldalas bronz medál füllel "Ludvig / Ludvig Bpest" jelzéssel (30,5mm) T:AU / Hungary ~1930. "Újpest Gymnastics Association" two-sided bronze sport commemorative medallion with "Ludvig / Ludvig Bpest" maker's mark (35mm) + "Újpest Gymnastics Association" two-sided bronze sport medallion with ear and "Ludvig / Ludvig Bpest" maker's mark (30,5mm)C:AU patina

8 000 HUF
~1930. Jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, hátoldalán VASAS gravírozással (9,61g/0.800/29mm) T:AU patina /  Hungary ~1930. Hallmarked Ag bicycle medallion with ear  and VASAS engraving on the back (9,61g/0.800/29mm) C:AU patina
30184.

~1930. Jelzett Ag kerékpáros díjérem füllel, hátoldalán "VASAS" gravírozással (9,61g/0.800/29mm) T:AU patina / Hungary ~1930. Hallmarked Ag bicycle medallion with ear and "VASAS" engraving on the back (9,61g/0.800/29mm) C:AU patina

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF