Number of items: 38

Zsolnay szecessziós plakett pár - Mikor én még legény voltam. Nincs édesebb, mint a ...... méz. Formába öntött porcelánfajansz. Felületén reliefszerűen kiemelkedő idős házaspár és fiatal szerelmesek portréja eozin / labrador színű mázzal festve, alatta felirat: Mikor én még legény voltam. Nincs édesebb, mint a ...... méz. Felső sarkán Telcs Ede művészjelével. Egyik hátoldalán: 6145 (formaszám). Jelzés nélkül. Zsolnay, Pécs, 1900 körül. Korabeli szecessziós fakeretben. m: 24x20 cm. Hibátlan, szép gyűjtői darab! Az idős házaspár hátoldalán, a függesztésnél 2db apró csorba.
11047.

200 000 HUF
540,54
588,24
14
11048.

100 000 HUF
270,27
294,12
21
11049.

140 000 HUF
378,38
411,76
Zsolnay dísz váza. Többtüzű mázakkal. Palástján virág díszítménnyel. Jelzett. Zsolnay Pécs, 1920 körül. Korának megfelelő állapotban. m: 27,5 cm
11050.

140 000 HUF
378,38
411,76
11051.

260 000 HUF
702,70
764,71
11052.

80 000 HUF
216,22
235,29
Zsolnay: A tenyeréből ivó fiú. Eozin mázas porcelánfajansz, 1920 körül, hibátlan, m: 14 cm
11053.

80 000 HUF
216,22
235,29
Zsolnay: Libás lány. Eozin mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan, m: 27 cm
11054.

48 000 HUF
129,73
141,18
17
Zsolnay: Váza. Labrador mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan, m: 10 cm
11055.

18 000 HUF
48,65
52,94
40
Zsolnay: Jegesmedvék. Eozin mázas porcelánfajansz, jelzett, 1920 körül, hibátlan. m:12 cm, h:20 cm
11056.

48 000 HUF
129,73
141,18
Zsolnay népies ihletésű, korsó. Felületén plasztikus díszítmények. Jelzett: kobaltkékkel festett családi jegy és masszába nyomott: Z. W. Zsolnay Pécs. Zsolnay, Pécs 1880 körül. Fülénél gyári tűzrepedések, szájpereménél, belülről mázhiba. m: 33 cm
11057.

30 000 HUF
81,08
88,24
47
Zsolnay 1887-1889 historizáló, áttört tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. Formaszám 2241. d: 22 cm
11058.

40 000 HUF
108,11
117,65
11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF