Chinaware / Porcelain Number of items: 38
2715543
11059
39
30000
Other collectibles
Zsolnay eozin, porcelánfajansz: Róka
1930-45 között. Őry Ferenc terve.
Jelzett: Hárompajzsos Zsolnay márkajelzés, hibátlan, 11 x 6 x 14 cm
30 000 HUF
2625222
11060
39
100000
Other collectibles
Zsolnay díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, festő: Vaucsa Vali, hibátlan, m:42cm
100 000 HUF
2719154
11061
39
Other collectibles
Zsolnay rókás hamutartó, kézzel festett porcelán, (tervezte: Sinkó András 1936 körül (1901-1976)), kézzel festett, jelzett, korának megfelelő állapotban, 14,5x12,5x13 cm (Reprodukálva: Prof. Mag. Gergely Hugó: Sinkó András életműve a Zsolnay gyárban (2021) című könyvében.)
20 000 HUF
2707836
11062
39
Other collectibles
Zsolnay porcelán modern váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 26,5 cm
20 000 HUF
2737758
11063
39
14000
Other collectibles
Zsolnay art deco festésű váza. Kézzel festett, jelzett, Mällner M. 1937. Kevés kopással. 14 cm
14 000 HUF
2695576
11064
39
280000
Other collectibles
280 000 HUF
2732319
11065
39
28000
Other collectibles
Óherendi díszváza, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm, d: 17 cm
28 000 HUF
2731109
11066
39
80000
Other collectibles
Lladró spanyol figura pár, Kentaúrok., kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m: 24,5 cm
80 000 HUF
2702551
11067
39
100000
Other collectibles
I. világháborús tányér, 4db, 1914-1915, Viribus Unitis, Nagy idők emléke Generalfeldmarschall von Hindenburg. Fajansz, korának megfelelő állapotban. d: 23 cm
100 000 HUF
2708857
11068
39
100000
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre (1926-2003): Kísérleti darab. Porcelán fali dísz 4 darabos sorozat, matricás, jelzett, hibátlan d: 15 cm. Bélyegző: Hollóháza Szász stúdió jelzés.
100 000 HUF
2686828
11069
39
80000
Other collectibles
Szász Endre (1926-2003): Olympia 1980 (limitált példány (30/14)) Magyar Cselgáncs Szönetség. Porcelán kép, aranyozott, szitázott, jelzett, apró karcok, szélein minimális lepattanások. 30x30cm
80 000 HUF
2675511
11070
39
Other collectibles
Hollóházi porcelán Szász Endre által tervezett dísz tál. Matricás, jelzett, sorszámozott. 7/20 Minimális kopással d: 31 cm
20 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035