Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 127

Hajas Tibor (1946-1980): Jód AB, 1980. Ofszet, papír, jelzett, számozott (23/25). Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Jód AB, 1980. Offset on paper, signed, numbered (23/25). Sheet size: 30×42 cm. Very rare collectors item!
10076.

Hajas Tibor (1946-1980): Jód "AB", 1980. Ofszet, papír, jelzett, számozott (23/25). Lapméret: 30×42 cm. Nagyon ritka, gyűjtői darab, nem sokkal a művész halála előtt, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Tibor Hajas (1946-1980): Jód "AB", 1980. Offset on paper, signed, numbered (23/25). Sheet size: 30×42 cm. Very rare collector's item!

95 000 HUF
256,76
279,41
15
Makói mappa, 1979, 2. Banga Ferenc, Barabás Márton, Benes József, Bikácsi Daniela, Halász István, Jámborné Balog Tünde, Kéri Ádám, Kocsis Imre, Kovács Tamás, Pataki Ferenc, Szabados Árpád, Szabó Ágnes, Szemethy Imre, Várnagy Ildikó és Veszely Ferenc grafikáival. Ofszet-litó, papír. Mindegyik jelzett és számozott (48/50 vagy 50/48). Kiadói karton mappában, kísérőlappal a grafikák tartalomjegyzékével. Komplett, hiánytalan, mindössze 50 példányban megjelent gyűjtői ritkaság! Lapméret: 39x29 cm körüli méretekben. Jó állapotban.
10077.

170 000 HUF
459,46
500,00
Lux Antal (1935-): Hommage a Hajas Tibor, 1980. Ofszet, papír, jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel Lapméret: 30×42 cm. Gyűjtői ritkaság, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Antal Lux (1935-): Hommage a Hajas Tibor, 1980. Offset on paper, signed. Artists proof e.a.. Sheet size: 30×42 cm. Very rare collectors item!
10078.

Lux Antal (1935-): Hommage a Hajas Tibor, 1980. Ofszet, papír, jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel Lapméret: 30×42 cm. Gyűjtői ritkaság, a Makói Grafikai Művésztelepen készült grafika! / Antal Lux (1935-): Hommage a Hajas Tibor, 1980. Offset on paper, signed. Artist's proof e.a.. Sheet size: 30×42 cm. Very rare collector's item!

50 000 HUF
135,14
147,06
Makói mappa, 1980, 3.. Hajas Tibor, Banga Ferenc, Bálványos Huba, Benes József, Karsai Ildikó, Károlyi Zsigmond, Kéri Ádám, Kőnig Frigyes, Lengyel András, Lux Antal, Pataki Ferenc, Schmal Károly, Szabados Árpád, Szemethy Imre és Várnagy Ildikó grafikáival. Ofszet, papír. Mindegyik jelzett és számozott (31/100), kivétel Hajas Tibor grafikája, amely csak számozott. Kiadói karton mappában, kísérőlappal a grafikák tartalomjegyzékével. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Lapméret: 39x29 cm. Jó állapotban.
10079.

190 000 HUF
513,51
558,82
Gaál József (1960-): Zaalezart II., 1995. Olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 85x40 cm. Párdarabja reprodukálva: Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Egészen apró felületi sérülésekkel. / oil on canvas, signed on the reverse. With very minor surface damages.
10080.

150 000 HUF
405,41
441,18
Kopasz Tamás (1958-): Melankolikus..., 1999. Olaj, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fa keretben, 29,5x21 cm. Reprodukálva a művész honlapján: http://www.kopasztamas.hu/02%204puhaujjbegy%20szines%2002%20%201999.htm / Tamás Kopasz (1958-): Melancholic..., 1999. Oil on paper, signed lower right, framed, 29,5x21 cm. Reproduced on the homepage of the artist: http://www.kopasztamas.hu/02%204puhaujjbegy%20szines%2002%20%201999.htm
10081.

44 000 HUF
118,92
129,41
Muzsnay Ákos (1945-): Kőfejtő, 1993. Olaj, ceruza, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 80×65 cm / oil and pencil on canvas, signed lower right, with autograph description on the reverse
10082.

60 000 HUF
162,16
176,47
Major János (1934-2008): Steine (Kövek), 1965. Rézkarc, papír, jelzett. 29x28 cm. / János Major (1934-2008): Steine (Stones), 1965. Etching on paper, signed. 29x28 cm
10083.

90 000 HUF
243,24
264,71
10
Szász Endre (1926-2003): Férfi fej, 1960-as évek. Olaj, papír, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria kiviteli engedély pecséttel. Üvegezett, kopott fa keretben. 32×24 cm
10084.

50 000 HUF
135,14
147,06
Rékassy Csaba (1937-1989): Nyár. Rézmetszet, papír. Jelzett. Számozott (50/41). Lap széle kissé sérült. 29x39,5 cm.
10085.

22 000 HUF
59,46
64,71
16
10086.

55 000 HUF
148,65
161,76
Lisziák Elek (1939-2007): Lao-ce, 1969. Tus, akvarell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 41,5×25 cm / Elek Lisziák (1939-2007): Laozi (Lao-Tze). Ink and watercolour on paper, signed, with autograph description on the reverse. Framed. 41,5×25 cm
10087.

28 000 HUF
75,68
82,35

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF