Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 127

Kassowitz Félix (1907-1983): Modern idők (cím nélkül, karikatúra). Tus, papír, jelezve jobbra lent, papírra ragasztva. 14x21 cm.
10100.

9 000 HUF
24,32
26,47
Foky Ottó (1927-2012): Még reménykedtem, 1972. Kollázs, karton, papír, jelezve jobbra lent. 30x21 cm.
10101.

9 000 HUF
24,32
26,47
28
Sajdik Ferenc (1930-): Fiúk, megjött a pénzetek (karikatúra), 1973. Tus, papír, jelezve jobbra lent, Sajdik Ferenc autográf ajándékozási soraival. Kissé sérült. Kihajtható, különleges formátumú gyűjtői ritkaság! 30x75,5 cm.
10102.

16 000 HUF
43,24
47,06
Toncz Tibor (1905-1979): Hol fent, hol lent (cím nélkül, erotikus karikatúra). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent, papírra ragasztva. 24x19 cm.
10103.

9 000 HUF
24,32
26,47
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel 49x65 cm / serigraphy on paper, signed, artists proof E.A.
10104.

36 000 HUF
97,30
105,88
Konok Tamás (1930-2020): Geometria, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed, artists proof
10105.

Konok Tamás (1930-2020): Geometria, 1991. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 28×28 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof

120 000 HUF
324,32
352,94
10106.

50 000 HUF
135,14
147,06
Isia Leviant (1914-2006): Enigma. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 11x10 cm / serigraphy on paper, signed, framed
10107.

28 000 HUF
75,68
82,35
10108.

110 000 HUF
297,30
323,53
Haraszty István (1934-2022): Kitüntetett kép, 2004. Vegyes technika, fém applikáció, rétegelt falemez, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 31,5×17
10109.

95 000 HUF
256,76
279,41
10110.

240 000 HUF
648,65
705,88
Lantos Ferenc (1929-2014): Grafika. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett alumínium keretben. 32×30,5 cm
10111.

50 000 HUF
135,14
147,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF