Military

Number of items: 149

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-17. Böhm Ermolli Hadseregcsoport - Világháború aranyozott fém sapkajelvény, részben zománcozott (34x30mm) T:2 zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1914-17. HEERES GRUPPE BÖHM ERMOLLI WELTKRIEG gold plated cap badge, partially enamelled (34x30m) C:XF damaged enamel
30368.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-17. "Böhm Ermolli Hadseregcsoport - Világháború" aranyozott fém sapkajelvény, részben zománcozott (34x30mm) T:2 zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1914-17. "HEERES GRUPPE BÖHM ERMOLLI WELTKRIEG" gold plated cap badge, partially enamelled (34x30m) C:XF damaged enamel

22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. 21. Császári Gyalog Hadosztály bronz sapkajelvény, hátoldalon G. GURSCHNER gyártói jelzéssel (34x27mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. 21. LANDWEHR INFT. TRP. DIVISON bronze cap badge with G. GURSCHNER makers mark (34x27mm) C:AU
30369.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "21. Császári Gyalog Hadosztály" bronz sapkajelvény, hátoldalon "G. GURSCHNER" gyártói jelzéssel (34x27mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "21. LANDWEHR INFT. TRP. DIVISON" bronze cap badge with "G. GURSCHNER" maker's mark (34x27mm) C:AU

22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári és Királyi 9. Gyalogezred zománcozott gomblyukjelvénye, zászló formájú, élénk kék zománccal, BOCZÁN KÁROLY BPEST BAROSS U. 19 gyártói jelzéssel (18x19mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled buttonhole badge of the 9th Infantry Regiment of K.u.K., flag shaped with vibrant blue enamel and BOCZÁN KÁROLY BPEST BAROSS U. 19 makers mark (18x19mm) C:AU
30370.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári és Királyi 9. Gyalogezred zománcozott gomblyukjelvénye, zászló formájú, élénk kék zománccal, "BOCZÁN KÁROLY BPEST BAROSS U. 19" gyártói jelzéssel (18x19mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Enamelled buttonhole badge of the 9th Infantry Regiment of K.u.K., flag shaped with vibrant blue enamel and "BOCZÁN KÁROLY BPEST BAROSS U. 19" maker's mark (18x19mm) C:AU

60 000 HUF
162,16
176,47
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. Az Osztrák Légierőnek / Viribus-Unitis kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Gustav Gurschner (65mm) T:1-,2 patina, kis ph. /  Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. Für die Österr. Luft Flotte / Viribus-Unitis two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Gustav Gurschner (65mm) C:AU,XF patina, small edge error
30371.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "Az Osztrák Légierőnek / Viribus-Unitis" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Gustav Gurschner (65mm) T:1-,2 patina, kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "Für die Österr. Luft Flotte / Viribus-Unitis" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Gustav Gurschner (65mm) C:AU,XF patina, small edge error

14 000 HUF
37,84
41,18
Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. Császári Ezred - 45. 15cm-es nehéztarack zászlóalj bronz lemezjelvény (34x44mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Kaiser-Regiment - 15 cn schw. Haub Batt. No. 45 bronze sheet metal badge (34x44mm) C:AU,XF
30372.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "Császári Ezred - 45. 15cm-es nehéztarack zászlóalj" bronz lemezjelvény (34x44mm) T:1-,2 Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. Kaiser-Regiment - 15 cn schw. Haub Batt. No. 45" bronze sheet metal badge (34x44mm) C:AU,XF

22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. Fel fel vitézek a csatára - 307. Honvéd Gyalogezred bronz sapkajelvény (40x27mm) T:1-  Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. 307th Honved Infantry Regiment bronze cap badge (40x27mm) C:AU
30373.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "Fel fel vitézek a csatára - 307. Honvéd Gyalogezred" bronz sapkajelvény (40x27mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "307th Honved Infantry Regiment" bronze cap badge (40x27mm) C:AU

22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. K.u.K. Fest. Art. Rgt. No. 6 fém sapkajelvény (42x38mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. K.u.K. Fest. Art. Rgt. No. 6 metal cap badge (42x38mm) C:AU
30374.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "K.u.K. Fest. Art. Rgt. No. 6" fém sapkajelvény (42x38mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "K.u.K. Fest. Art. Rgt. No. 6" metal cap badge (42x38mm) C:AU

30 000 HUF
81,08
88,24
~1914-1918. 7xklf kitüntetés eredeti szalagsávja, közte Vaskorona Rend, Katonai Érdemérem kardokkal, Mozgósítási Kereszt szalagsávjai, mind használt, szép állapotban / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. 7xdiff original thin ribbons, with thin ribbons of the Imperial Order of the Iron Crown, Military Medal with swords, Commemorative Cross 1912-1913, in used, but good condition
30375.

16 000 HUF
43,24
47,06
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 4. Hadsereg hadjárata 1914-15 bronz sapkajelvény hátoldalon GURSCHNER WIEN gyártói jelzéssel (40x25mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Feldzug 4. Armee 1914-15 - Viribus Unitis (Expedition of the 4th Army) bronze cap badge with makers mark GURSCHNER WIEN on the back (40x25mm) C:XF
30376.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "4. Hadsereg hadjárata 1914-15" bronz sapkajelvény hátoldalon "GURSCHNER WIEN" gyártói jelzéssel (40x25mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Feldzug 4. Armee 1914-15 - Viribus Unitis (Expedition of the 4th Army)" bronze cap badge with maker's mark "GURSCHNER WIEN" on the back (40x25mm) C:XF

22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. 4. Hadsereg hadjárata 1914-15 bronz sapkajelvény hátoldalon G. GURSCHNER WIEN gyártói jelzéssel (27x18mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Feldzug 4. Armee 1914-15 - Viribus Unitis (Expedition of the 4th Army) bronze cap badge with makers mark G. GURSCHNER WIEN on the back (27x18mm) C:XF
30377.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "4. Hadsereg hadjárata 1914-15" bronz sapkajelvény hátoldalon "G. GURSCHNER WIEN" gyártói jelzéssel (27x18mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Feldzug 4. Armee 1914-15 - Viribus Unitis (Expedition of the 4th Army)" bronze cap badge with maker's mark "G. GURSCHNER WIEN" on the back (27x18mm) C:XF

14 000 HUF
37,84
41,18
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Balkáni Fegyveres Erők 1914/15 - VIRIBUS UNITIS Zn sapkajelvény, átlós tűvel, hátoldalon GURSCHNER WIEN gyártói jelzés (37x27mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. BALKANSTREITKRäFTE - VIRIBUS UNITIS 1914/15 Zn cap badge, diagonal pin, with GURSCHNER WIEN makers mark (37x27mm) C:AU
30378.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Balkáni Fegyveres Erők 1914/15 - VIRIBUS UNITIS" Zn sapkajelvény, átlós tűvel, hátoldalon "GURSCHNER WIEN" gyártói jelzés (37x27mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "BALKANSTREITKRäFTE - VIRIBUS UNITIS 1914/15" Zn cap badge, diagonal pin, with "GURSCHNER WIEN" maker's mark (37x27mm) C:AU

22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. BELGRAD PIONIERGR: OBST: MISCEK VII.-IX. OCT. 1915. Belgrád elfoglalásának emlékére kiadott Zn jelvény, BRÜDER SCHNEIDER WIEN V gyártói jelzéssel. Szign.: Josef Heu. (30x41mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. BELGRAD PIONIERGR: OBST: MISCEK VII.-IX. OCT. 1915. Zn commemorative badge for the capture of Belgrade, with BRÜDER SCHNEIDER WIEN V makers mark. Sign.: Josef Heu. (30x41mm) C:AU
30379.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "BELGRAD PIONIERGR: OBST: MISCEK VII.-IX. OCT. 1915." Belgrád elfoglalásának emlékére kiadott Zn jelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN V" gyártói jelzéssel. Szign.: Josef Heu. (30x41mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "BELGRAD PIONIERGR: OBST: MISCEK VII.-IX. OCT. 1915." Zn commemorative badge for the capture of Belgrade, with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN V" makers mark. Sign.: Josef Heu. (30x41mm) C:AU

22 000 HUF
59,46
64,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF