Military

Number of items: 149

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. ERZHERZOG THRONFOLGER CARL FRANZ JOSEF / MCMXV (Carl Franz Josef (IV. Károly) főherceg, trónörökös) kétoldalas Zn emlékérem. Szign.: Weinberger (50mm) T:1-,2 patina, egy karc /  Austro-Hungarian Monarchy 1915. ERZHERZOG THRONFOLGER CARL FRANZ JOSEF / MCMXV two-sided Zn commemorative medallion. Sign.: Weinberger (50mm) C:AU,XF patina, a scratch
30380.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "ERZHERZOG THRONFOLGER CARL FRANZ JOSEF / MCMXV (Carl Franz Josef (IV. Károly) főherceg, trónörökös)" kétoldalas Zn emlékérem. Szign.: Weinberger (50mm) T:1-,2 patina, egy karc / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "ERZHERZOG THRONFOLGER CARL FRANZ JOSEF / MCMXV" two-sided Zn commemorative medallion. Sign.: Weinberger (50mm) C:AU,XF patina, a scratch

12 000 HUF
32,43
35,29
1915. Ferenc József / 1915. október 3-4. - Budapest kétoldalas bronz hadi kiállítási érem lánccal, peremén WIRTH gyártói jelzéssel (50x32mm) T:2 patina /  Hungary 1915. Franz Joseph / October 3-4 1915 - Budapest two-sided bronze War Exhibition Medal on a chain, with WIRTH makers mark on the edge (50x32mm) C:XF patina
30381.

1915. "Ferenc József / 1915. október 3-4. - Budapest" kétoldalas bronz hadi kiállítási érem lánccal, peremén "WIRTH" gyártói jelzéssel (50x32mm) T:2 patina / Hungary 1915. "Franz Joseph / October 3-4 1915 - Budapest" two-sided bronze War Exhibition Medal on a chain, with "WIRTH" maker's mark on the edge (50x32mm) C:XF patina

30 000 HUF
81,08
88,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József bronz sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Joseph I bronze cap badge with makers mark R. MARSCHALL 1915 (32x40mm) C:AU
30382.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" bronz sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" bronze cap badge with maker's mark "R. MARSCHALL 1915" (32x40mm) C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy) bronz sapkajelvény. Szign.: Marschall (32x43mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich) bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU
30383.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Frigyes Főherceg Tábornagy)" bronz sapkajelvény. Szign.: Marschall (32x43mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "FM. EHG. FRIEDRICH (Feldmarschall Archduke Friedrich) " bronze cap badge. Sign.: Marschall (32x43mm) C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Isonzó-hadsereg 1915 bronz sapkajelvény, hátoldalán G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81 gyártói jelzéssel (44x30mm) T:1-  Austro-Hungarian Monarchy 1915. Isonzo-Armee 1915 marked Ag cap badge with G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81 makers mark on the back (44x30mm) C:AU
30384.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" bronz sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (44x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" marked Ag cap badge with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" maker's mark on the back (44x30mm) C:AU

22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Karácsony a fronton 1915 Zn jelvény, hátoldalon Winter & Adler - Bécs gyártói jelzéssel (32x20mm) T:1- Austro-Hungarian Empire 1915. Weihnachten im Felde 1915 Zn badge with Winter & Adler - Wien makers mark on reverse (32x20mm) C:AU
30385.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Karácsony a fronton 1915" Zn jelvény, hátoldalon "Winter & Adler - Bécs" gyártói jelzéssel (32x20mm) T:1- Austro-Hungarian Empire 1915. "Weihnachten im Felde 1915" Zn badge with "Winter & Adler - Wien" makers mark on reverse (32x20mm) C:AU

12 000 HUF
32,43
35,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Karácsony a fronton 1915 festett, részben zománcozott Zn jelvény, hátoldalon Winter & Adler - Bécs gyártói jelzéssel (32x20mm) T:2 kopott festés / Austro-Hungarian Empire 1915. Weihnachten im Felde 1915 painted, partially enamelled Zn badge with Winter & Adler - Wien makers mark on reverse (32x20mm) C:XF worn paint
30386.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Karácsony a fronton 1915" festett, részben zománcozott Zn jelvény, hátoldalon "Winter & Adler - Bécs" gyártói jelzéssel (32x20mm) T:2 kopott festés / Austro-Hungarian Empire 1915. "Weihnachten im Felde 1915" painted, partially enamelled Zn badge with "Winter & Adler - Wien" makers mark on reverse (32x20mm) C:XF worn paint

8 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Manilowa Pionir Komp. 5/4. Zn sapkajelvény (39x31mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Manilowa Pionir Komp. 5/4. Zn cap badge (39x31mm) C:AU
30387.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Manilowa Pionir Komp. 5/4." Zn sapkajelvény (39x31mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Manilowa Pionir Komp. 5/4." Zn cap badge (39x31mm) C:AU

30 000 HUF
81,08
88,24
9
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15 bronz sapkajelvény BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians) bronze cap badge with makers mark BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2 (40x23mm) C:AU
30388.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Téli hadjárat a Kárpátokban - 2. Hadsereg 1914-15" bronz sapkajelvény "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" gyártói jelzéssel (40x23mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "WINTERFELDZUG 1914-1915 IN DEN KARPATHEN - 2. ARMEE - VIRIBUS UNITIS (Winter Expedition of the 2nd Army in the Carpathians)" bronze cap badge with maker's mark "BILDH. GURSCHNER WIEN VII/2" (40x23mm) C:AU

22 000 HUF
59,46
64,71
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. VIRIBVS VNITIS 1915 - FRANZ JOSEF-MEHMED V-WILHELM II-FERDINAND I ezüstözött tombak sapkajelvény (33x33mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. VIRIBVS VNITIS 1915 - FRANZ JOSEF-MEHMED V-WILHELM II-FERDINAND I silver plated tombac cap badge (33x33mm) C:XF
30389.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "VIRIBVS VNITIS 1915 - FRANZ JOSEF-MEHMED V-WILHELM II-FERDINAND I" ezüstözött tombak sapkajelvény (33x33mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1915. "VIRIBVS VNITIS 1915 - FRANZ JOSEF-MEHMED V-WILHELM II-FERDINAND I" silver plated tombac cap badge (33x33mm) C:XF

30 000 HUF
81,08
88,24
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Weihnachten im Felde - F.K - R. 6 a 6. Tábori tüzérezred Zn sapkajelvénye (37x26mm) tű nélkül T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. Weihnachten im Felde - F.K - R. 6 Zn cap badge of the 6th Field Artillery Regiment (37x26mm) C:AU
30390.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Weihnachten im Felde - F.K - R. 6" a 6. Tábori tüzérezred Zn sapkajelvénye (37x26mm) tű nélkül T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Weihnachten im Felde - F.K - R. 6" Zn cap badge of the 6th Field Artillery Regiment (37x26mm) C:AU

16 000 HUF
43,24
47,06
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. 19. F.A.B. - Heil St. Barbara - Feldzug 1914-16 A 19. Tábori Tüzér Zászlóalj Zn sapkajelvénye (28x32mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy 19. F.A.B. - Heil St. Barbara - Feldzug 1914-1916 Zn cap badge of the 19th Field Artillery Battalion (28x32mm) C:AU
30391.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "19. F.A.B. - Heil St. Barbara - Feldzug 1914-16" A 19. Tábori Tüzér Zászlóalj Zn sapkajelvénye (28x32mm) T:1- / Austro-Hungarian Monarchy "19. F.A.B. - Heil St. Barbara - Feldzug 1914-1916" Zn cap badge of the 19th Field Artillery Battalion (28x32mm) C:AU

30 000 HUF
81,08
88,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF