Jewellery and precious metal items

Number of items: 47

Arany (Au/14k) függő, cca. 5 ct régi csiszolású gyémánttal ékítve. Jelzett. Bruttó: 39,6g. h: 55 cm / Gold pendant with ca 5 ct diamond. Hallmarked
19000.

1 200 000 HUF
3 243,24
3 529,41
19001.

1 700 000 HUF
4 594,59
5 000,00
19002.

1 500 000 HUF
4 054,05
4 411,76
Arany (Au/14K) nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 21,07g / 14 ct gold necklace, hallmarked
19003.

340 000 HUF
918,92
1 000,00
Arany (Au/14k) kapcsos tenyésztett gyöngy nyaklánc. gyönyörű nagyméretű, kerek gyöngyökkel. Jelzett. Igazi kuriózum! gyöngyök mérete: cca. d: 10-11 mm / Gold and cultured pearl necklace with large round pearls. Marked, beautiful piece
19004.

200 000 HUF
540,54
588,24
14K arany (Au) karperec, 5 db brillel cca ct jelzett, mesterjegyes br: 12,9 g d: 6 cm / 14Ct gold bracelet with 5 diamonds ( ca...ct) hallmarked, gr: 12,9 g, d: 6 cm
19005.

180 000 HUF
486,49
529,41
Arany (Au/14K) Design karreif, jelzett, d: 6 cm, nettó: 9,9g / 14 ct gold design arm-reif bracelet. Hallmarked
19006.

160 000 HUF
432,43
470,59
Arany (Au/18k) Melox női zsebóra, zománcozással, római számlappal, mechanikus szerkezettel, működik, d: 27mm, bruttó: 19,7g / Gold 18 ct womans pocket watch with enameled dial. Mechanic works
19007.

Arany (Au/18k) Melox női zsebóra, zománcozással, római számlappal, mechanikus szerkezettel, működik, d: 27mm, bruttó: 19,7g / Gold 18 ct woman's pocket watch with enameled dial. Mechanic works

140 000 HUF
378,38
411,76
19008.

360 000 HUF
972,97
1 058,82
Ezüst (Ag) antik ötvös ékszergarnitúra. Gránátokkal és barokk gyöngyökkel ékített, jelzés nélkül, bruttó: 51 g. (nyaklánc h: 46 cm, karkötő h: 18 cm, gyűrű m: 53, fülbevaló h: 4 cm) Korának megfelelő állapotban. / Antique silver jewellery set. With garnet stones, baroque pearls, without mark
19009.

300 000 HUF
810,81
882,35
Ezüst (Ag/900) Cigaretta szelence, zsanéros nyomógombos nyitódású lekerekített sarkú, előlapján festett zománcozott lovagló jelenet ábrázolás, hátoldalán véset: WEICHNACHTEN 1915 és vésett autogramok. bruttó: 118 g, méret: 9×7,5 cm / Silver cigarette box with enameled horse riding scene, with inscription WEICHNACHTEN 1915
19010.

40 000 HUF
108,11
117,65
22
Ezüst (Ag) Szamovár készlet (szamovár, teáskanna, kávéskanna, cukortartó), jelzett, XIX. sz vége, magyar. nettó: 3719g / Samovar set. Hungarian end of 19th century, hallmarked. Nett 3719 g
19011.

800 000 HUF
2 162,16
2 352,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF