https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Jewellery and precious metal items

Number of items: 47

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ezüst (Ag) antik násfa, ötvös ékszer. Függő, alabárdos motívummal, gránátokkal, türkizekkel és barokk gyöngyökkel ékített, jelzés nélkül, h: 7cm, bruttó: 14,44g / Antique silversmith jewel. Garnet, baroque pearls, turquoise
19036.

Ezüst (Ag) antik násfa, ötvös ékszer. Függő, alabárdos motívummal, gránátokkal, türkizekkel és barokk gyöngyökkel ékített, jelzés nélkül, h: 7cm, bruttó: 14,44g / Antique silversmith jewel. Garnet, baroque pearls, turquoise

 
Sold
Starting price:
40 000 HUF
108,11
EUR
,
117,65
USD
Number of bids:
7
Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 33 cm, nettó: 102g
19037.

Ezüst (Ag) óralánc, jelzett, h: 33 cm, nettó: 102g

 
Sold
Starting price:
55 000 HUF
148,65
EUR
,
161,76
USD
Number of bids:
1
Ezüst (Ag) óralánc, zománcozott címeres motívummal, jelzett, h: 24 cm, nettó: 50g
19038.

Ezüst (Ag) óralánc, zománcozott címeres motívummal, jelzett, h: 24 cm, nettó: 50g

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) óralánc, zománcos ornamentikával, jelzett, h: 33 cm, nettó: 38g
19039.

Ezüst (Ag) óralánc, zománcos ornamentikával, jelzett, h: 33 cm, nettó: 38g

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) óralánc, vésett, szív motívumokkal, jelzett, h: 30 cm, nettó: 28g
19040.

Ezüst (Ag) óralánc, vésett, szív motívumokkal, jelzett, h: 30 cm, nettó: 28g

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
64,86
EUR
,
70,59
USD
Number of bids:
0
Ezüst (Ag) melltű függő, 2db citrinnel (cca. 12x16x7mm és 6x9x5 mm) és markazitokkal ékítve, jelzett, 8x5cm, bruttó: 22g / Silver broche pendant with citrins and markasites
19041.

Ezüst (Ag) melltű függő, 2db citrinnel (cca. 12x16x7mm és 6x9x5 mm) és markazitokkal ékítve, jelzett, 8x5cm, bruttó: 22g / Silver broche pendant with citrins and markasites

 
Sold
Starting price:
48 000 HUF
129,73
EUR
,
141,18
USD
Number of bids:
1
Arany (Au/14k) türkizzel ékített fülbevaló, jelzett, bruttó: 2,4g, h: 18mm
19042.

Arany (Au/14k) türkizzel ékített fülbevaló, jelzett, bruttó: 2,4g, h: 18mm

 
Sold
Starting price:
46 000 HUF
124,32
EUR
,
135,29
USD
Number of bids:
13
Ezüst (Ag) vágott angol fazonú mokkás kanál, 6 db, jelzett, nettó: 74 g, h:10,5cm
19044.

Ezüst (Ag) vágott angol fazonú mokkás kanál, 6 db, jelzett, nettó: 74 g, h:10,5cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Number of bids:
5
1916 Ezüst cigarettatárca benne 24K arany 5 rubeles érmével (1898 5R Au.) Rajta katonatisztek névaláírásaival rátéve, össz bruttó 91,7 g 8x9 cm / Silver cigarette box with gold 5 Ruble coin with names of soilders embossed on the surface 91,7 g, 8x9 cm
19045.

1916 Ezüst cigarettatárca benne 24K arany 5 rubeles érmével (1898 5R Au.) Rajta katonatisztek névaláírásaival rátéve, össz bruttó 91,7 g 8x9 cm / Silver cigarette box with gold 5 Ruble coin with names of soilders embossed on the surface 91,7 g, 8x9 cm

 
Sold
Starting price:
85 000 HUF
229,73
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
24
Ezüst (Ag) empire kalaptű, filigrán díszítéses, jelzett: német és cseh behozatali jellel. 1820 körül, nettó: 29 g, h: 20cm / Silver empire hat pin with Czech and German marks
19046.

Ezüst (Ag) empire kalaptű, filigrán díszítéses, jelzett: német és cseh behozatali jellel. 1820 körül, nettó: 29 g, h: 20cm / Silver empire hat pin with Czech and German marks

 
Sold
Starting price:
38 000 HUF
102,70
EUR
,
111,76
USD
Number of bids:
1
Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm
19047.

Ezüst (Ag) szivardoboz. Áttört, játszó puttókat ábrázoló figurális díszítéssel. Mesterjeggyel XIX.sz. vége, Vékony fa betéttel. Br: 490 g, 20x11x6 cm / Silver cigar box with puttos. Thin wood inlay. gr: 490 g 20x11x6 cm

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
432,43
EUR
,
470,59
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment