12064. 38. Closed major auction Military
50 000 HUF
0 HUF
Svéd gyártmányú lovassági szablya, M1893, jelzett (G. E. Svalling Rosenfors, 5R. 1S. No. 62), kopott, pengehossz: 94 cm, teljes hossz: 110 cm