12065.
38. Closed major auction
Military
60 000 HUF
Osztrák-magyar tisztviselő szablya, M1889, jelzés nélkül, díszes réz-bőr markolattal, rajta kétfejű sasos osztrák címerrel, fém tokkal, kopott, a pengén sérülésnyomokkal, pengehossz: 78 cm, teljes: 91 cm, tok hossza: 81 cm