Tétel

Catalogue number:

15143.
38. Closed major auction
Books: Military

16 000 HUF

11

Description:

Henriquez Vince: A Cs. és Kir. 9. sz. Gróf Nádasdy huszárezred története 1940-1918. December, 1930, 204p + 1 nagy méretű térkép melléklet. Az Ezred Tisztikarának kiadása. Kiadói egészvászon kötés. Belső kötéstáblán ragasztónyom, egyébként szép állapotban.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.