Tétel

Catalogue number:

15142.
38. Closed major auction
Books: Military

18 000 HUF

13

Description:

Bachó László, dezséri: Magyar Kir. Honvéd Ludovika Akadémia története. Az Akadémia alapkőletételének százéves évfordulója alkalmából vitéz nemes Szinay Béla tábornok a M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia parancsnoka irányítása mellett írták: Ajtay Endre, dezséri Bachó László, Koschowitz Gyula, marczinfalvi Benda Gyula, Matterny István, vitéz Czékus Zoltán, Lenkei Géza, Dr. vitéz Balsay László, vitéz Rózsás József. Szerkesztette: - -. Bp., 1930. Magyar Kir. Honvéd Ludovika Akadémia, (Stádium-ny.),1003+5 p.+53 (közte 12 színes képtáblával) t. Első kiadás. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon díszkötés, elülső táblán aranyozott dombornyomásos, a hátulsó táblán vaknyomásos díszítéssel, a borítón kis kopásnyomokkal, ezt leszámítva szép, gyűjtői állapotban.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.