Printed Materials Number of items: 51
2612709
12176
38
Printed Materials
Other collectibles
1932 Endresz György Aviatikai Kiállítás. A Budapesti Városligeti Iparcsarnokban 1932. október 15.-24.-ig. Bp., Magyar Aero Szövetség, ceruzás bejegyzésekkel, hajtott, 2 sztl. lev. + Tanulójegy, szakadt.
6 000 HUF
2574337
12177
38
40000
Printed Materials
Other collectibles
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, kiadói kartontokokban, az első kötet papír védőborítójának hátán szakadással, hiánnyal, és a második kötet papír védőborítójának szélein kis szakadásokkal, de alapvetően jó állapotban. Általában a papírborító hiányzik. Kartontokkal együtt, pedig ritka!
40 000 HUF
2611996
12178
38
11000
Printed Materials
Other collectibles
1938 A Magyar Országos Lawn-Tennis Szövetség évkönyve rengeteg fényképpel és adattal, dekoratív címlapgrafikával, szép állapotban, 148p
11 000 HUF
2568051
12179
38
Printed Materials
Other collectibles
1939 A Magyarországi Németek Szövetsége (Volksbund) alapszabályai 8p
20 000 HUF
2606816
12180
38
Printed Materials
Other collectibles
1942 Közúti szükséghídépítés 36 t kihúzható táblázatok, skálák. Egészvászon kötésben. 18x12 cm
4 000 HUF
2614072
12181
38
Printed Materials
Other collectibles
1942 UFA Világhíradó - bemutatja korunk rohanó eseményeit, címlapon szakadással
8 000 HUF
2498478
12182
38
Printed Materials
Other collectibles
1942 Fénykép gyűjtemény a M. Kir. Postánál használatban lévő általánosan használt távbeszélő készülékekről. 56 képpel 10p.
8 000 HUF
2613760
12183
38
Printed Materials
Other collectibles
1942 Karády Katalin Itt az alkalom és Halálos csók című filmjeinek ismertetője, 2 db
5 000 HUF
2613756
12184
38
Printed Materials
Other collectibles
1942-1943 A hegyek lánya, a Férfihűség és a Gyávaság című filmek bemutatójára szóló meghívók, 3 db
5 000 HUF
2605226
12185
38
Printed Materials
Other collectibles
1943 Tábori postai levelezőlap, kártyanaptárral, rajta Adolf Hitler születésnapjával. 22x15 cm / German feldpost letter with Hitler's birthday
5 000 HUF
2605229
12186
38
Printed Materials
Other collectibles
5 000 HUF
2613874
12187
38
Printed Materials
Other collectibles
cca 1945 Csehszlovák Letelepítési Bizottság magyarországi szlovákokhoz intézett röplapja a szlovák-magyar lakosságcsere apropóján, hajtott
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035