10 000 HUF
1919 Munkaügyi és népjóléti közlöny, I. évf. 1-5. sz. Bp., 1919. máj. 8.-jún. 5., kiadja a Munkaügyi és Népjóléti Népbiztosság (Athenaeum-ny.). A Magyar Tanácsköztársaság idejéből, benne a Forradalmi Kormányzótanács rendeleteivel. Helyenként kissé sérült, foltos.