6 000 HUF
18
1914 Ulrich B. J. Árjegyzéke. Budapest, 1914. április 1. Mindennemű csövek, légszesz-, víz- és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára. Winiwarter G.-féle bádog- és ólomáruknak egyedüli elárusítója Magyarországon. Bp., Ulrich B.J., 1360 p. Magyar és német nyelven. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, kiadói szakadt kartontokban. Kartontokkal együtt ritka. Összességében jó állapotban.