5 000 HUF
1903 Zalavármegyei Hivatalos Lap. I. évf. 1-27. sz. Teljes I. évfolyam. Szerk.: Bődy Zoltán - Kauffmann Mátyás. Zalaegerszeg, 1903., Tahy Rozália, 18+314 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 1 szakadt, 1 sérült, 1 javított lappal, 3 lapon gyűrődésnyom,egy-két foltos lappal, és foltos lapélekkel, volt könyvtári példány.